چاپ مطلب چاپ مطلب

فرماندار رودسر مطرح کرد : اهتمام ویژه مسیولین به برگزاری سفرهای راهیان نور

?ظهر امروز جلسه ستاد راهیان نور و یادواره شهدا شهرستان رودسر با حضور فرماندار ، امام جمعه و اعضای این ستاد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی در این جلسه یکی از بزرگترین امتیازات جامعه را وجود امنیت دانست و افزود:امنیت یک مسئله بسیار مهم در جامعه بشمار می رود و نیروهای امنیتی و انتظامی از امنیت جامعه به خوبی دفاع می کنند و مانع دستیابی دشمنان نظام به اهداف خود می شوند .
وی خاطر نشان کرد : هر ساله در دومقطع زمانی تابستان و زمستان به مناطق عملیاتی غرب و جنوب اعزام راهیان نور را داریم و همه مسئولین باید نسبت به این امر توجه ویژه ای داشته باشند .
وارسته خاطر نشان کرد : دفاع مقدس یکی از سرمایه های کشور ما بشمار می رود و باید بیشترین بهره را از آن ببریم .
سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر در ادامه سخنان خود دو عنصر کلیدی جامعه را قران و عترت عنوان نمود و گفت : جامعه ما به برکت وجود قرآن ، اهل بیت و شهدا از همه مسائل و مشکلات به خوبی عبور می کند و به پیش می رود .
وی ضمن تاکید و اهتمام ویژه مسئولین به برگزاری سفرهای راهیان نور خاطر نشان کرد : باید تمام سعی مان براین باشد تا با برنامه ریزی مدون فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم .
وارسته در پایان تصریح کرد : در زمینه اعزام راهیان نور باید مخاطب شناسی را در اولویت کاری خود قرار دهیم و نسبت به این بخش توجه ویژه ای داشته باشیم.

با کانال همای خبر همراه باشید 

About عطیه نصرتی

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …