چاپ مطلب چاپ مطلب

فرماندار انزلی در دیدار با روسای بانک ها لزوم ارائه خدمات بهتر به مردم خالی بودن عابر بانک ها در ایام نوروز پذیرفته نیست

همای گیلان:فرماندار انزلی با اشاره به ضرورت ارائه خدمات بهتر به مردم و مسافران در ایام تعطیلات نوروز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات روسای بانک ها و خدا قوت تلاش یک ساله در شهرستان گفت: هیچ توجیهی برای خالی بودن عابر بانک ها در ایام نوروز پذیرفته نیست.
اسماعیل حیدری آزاد صبح سه شنبه در دیدار با روسای بانک های بندرانزلی با اشاره به فرار سیدن تعطیلات نوروز اظهار کرد: یکی از مصوبات جلسه نهایی ستاد خدمات سفر، ارائه خدمات بهینه بانک ها به مردم بود.
وی به نوسانات قیمت ارز و کاهش سفرهای خارجی و به تبع آن روی آوردن مردم به سفرهای داخلی اشاره و افزود: با توجه به وجود مواهب طبیعی همچون تالاب بین المللی و ساحل دریای خزر و همچنین جاذبه های گردشگری و ابنیه های تاریخی، بندرانزلی به عنوان شهرگردشگر پذیر مطرح در کشور بوده و هرساله در ایام سفر های نوروزی پذیرای مسافران و گردشگران بسیاری از سراسر کشور است.
حیدری آزاد با اشاره به نقش تاثیر گذار بانک ها در افزایش میزان رضایتمندی مسافران با ارائه خدمات بهتر به مردم خاطرنشان شد: با توجه به رشد تکنولوژی و اعتماد مردم به بانکها ، عموم مردم بیشتر از کارت های بانکی برای انتقال پول و معاملات و خرید های خود در بازار استفاده می کنند و در این راستا نقش بانک ها در رضایتمندی مردم بسیار پر رنگ تر است و نباید این اعتماد به سیستم بانکی و عابربانک ها به راحتی خدشه دار شود.
فرماندار شهرستان بندرانزلی متذکر شد: علاوه بر اعلام لیست افراد کشیک بانک ها در ایام نوروز به فرمانداری، تمام عابر بانک های سطح شهرستان باید ۲۴ ساعته پاسخگو بوده و خالی ماندن عابر بانکها در ایام نوروز و به تبع آن بروز نارضایتی مردمی با هیچ توجیهی پذیرفتنی نیست .
حیدری آزاد با بیان اینکه عابر بانکها حساس ترین نقطه بانک ها هستند گفت: خدمت کردن در انزلی با سایر شهرها متفاوت است و در این شهر باید خدمات ویژه ای به مردم ارائه شود تا مسافران و گردشگران با خاطره خوشی به شهر و دیار خود بازگردند.
وی با اشاره به بازدیدها و بررسی میدانی فرمانداری انزلی از وضعیت شهر در ایام نوروز افزود: شهروندان و مسافران شهرستان بندرانزلی باید از امکانات و خدمات کافی این شهر برخوردار بوده و استفاده لازم را در این ایام ببرند./باکانال همای خبر همراه شوید

About سردبیر ارشد

Check Also

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور را منتشر کرد

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل …