چاپ مطلب چاپ مطلب

آتیلا حجازی: من جای ناصر حجازی از قلعه نویی حلالیت می طلبم؛ او دلیل تنفر عمیقش را از پدرم اعلام کند

همای گیلان: آتیلا حجازی تک پسر اسطوره آبی فوتبال ایران یعنی ناصر حجازی در این خصوص گفت: «سال‌هاست از خیلی‌ها می‌شنویم آقای قلعه‌نویی حرف‌های ناپسندی درباره خانواده ما می‌زنند. ایشان نه تنها درباره پدرم، بلکه در خصوص فرزندان او نیز در محافل مختلفی صحبت کرده و هنوز برای من در مرز ۴۰ سالگی سؤال است که دلیل تنفر عمیق و غیرقابل وصف آقای قلعه‌نویی از ناصر حجازی چیست که حتی با نبود ناصر حجازی از این تنفر کاسته نشده است؟ 

0.484100001333858652_taknaz_ir

اگر پدرم کار بدی در حق آقای قلعه‌نویی انجام داده، من به عنوان پسرشان از ایشان معذرت‌خواهی می‌کنم و حلالیت می‌طلبم، چون دست خود ناصر حجازی از این دنیا کوتاه است. امیدوارم آقای قلعه‌نویی حداقل برای یک بار دلیل تنفرش را بگوید تا هم مردم متوجه شوند و هم من در رسانه ملی از ایشان حلالیت بگیرم، چون هر چقدر فکر می‌کنم، می‌بینم پدرم به آقای قلعه‌نویی خدمت کرد و ایشان را به عنوان دستیارش برگزید و هرگز در زمان سرمربیگری ایشان در استقلال، دنبال لابی با اعضای هیأت‌مدیره و مدیرعامل نبود تا زیر پایش را خالی کند یا از بوقچی‌ها نخواست بروند علیه او شعار بدهند. پس چه عاملی این تنفر را ایجاد کرده است؟»

آتیلا حجازی با اشاره به مصاحبه سیدمهدی رحمتی گفت: «رحمتی جرأت رسانه‌ای کردن موضوع را داشت، خیلی بازیکنان به صورت خصوصی یک حرف‌هایی را به ما انتقال دادند اما مثل رحمتی جسارت عمومی کردن موضوع را نداشتند. وقتی سیدمهدی رحمتی تازه وارد فوتبال شده بود، پدرم سرمربی استقلال رشت بود. استعداد او را دید و در رسانه‌ها به حمایت از این دروازه‌بان پرداخت و پس از آن نیز حامی و مشوق رحمتی بود و می‌گفت این جوان شبیه جوانی خودم است و همین محبت‌ها باعث شد مهر ناصر حجازی در دل رحمتی بنشیند و در تلویزیون با دیدن کلیپ پدرم نتواند جلوی اشک‌هایش را بگیرد.آیا ایرادی دارد؟ آقای قلعه‌نویی نیز پس از ۱۲۰ سال مثل همه آدم‌ها یک روز از دنیا می‌رود، اگر دوستدارانش برایش اشک بریزند، مجرم هستند؟ در صحنه اعدام صدام ملعون صدها نفر از دوستدارانش برایش اشک ریختند اما کسی از آنها گلایه نکرد. حالا یک دروازه‌بان ملی استقلال برای یک دروازه‌بان پیشکسوت ملی و استقلالی اشک ریخته، کارش جرم است؟ صادقانه بگویم وقتی با آقای مظلومی در استقلال بودم، در جریان چند پیشنهاد بسیار وسوسه‌انگیز مالی به رحمتی بودم و برخی بازیکنان به او می‌گفتند برو زندگی‌ات را بساز اما می‌گفت دلم نمی‌آید به خاطر پول بروم. به همین دلیل اطمینان داشتم دلیل رفتن رحمتی مالی نبود اما نمی‌دانستم اشک ریختن برای ناصر حجازی او را از تیمش خواهد راند و از این بابت شرمنده او هستم.» /خبرآنلاین

About

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …