چاپ مطلب چاپ مطلب

آخرین اخبار انتخاب استاندار : علیزاده استانداری را نپذیرفت/نورالله زاده در یک قدمی استانداری گیلان

شنیده ها از جلسه امروز هیات دولت از این حکایت دارد که مهندس محمد جعفر علیزاده حاضر به پذیرفتن پست استانداری گیلان نشد و نام وی از دستور کار امروز جلسه هیات دولت خارج گشت.

photo 2019 08 11 14 30 09 768x768 400x400 - علیزاده استانداری را نپذیرفت/نورالله زاده در یک قدمی استانداری گیلان

همای گیلان، علیزاده با سوابق درخشان عمرانی و سالها خدمت در استان زادگاه خود گیلان،گزینه اکثریت نمایندگان استان بود و گمانه زنی ها از انتصاب قریب به یقین وی خبر میداد.

با کناره گیری علیزاده شنیده های موثق از این حکایت دارد که اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کار آفرینی کشور محتمل ترین گزینه استانداری گیلان در جلسه هفته آتی هیات دولت خواهد بود.

نورالله زاده اصالتا همدانی است. وی دارای مدرک کار‌شناس ارشد برنامه‌ریزی اقتصادی بوده و در سوابق اجرایی خود معاون اعتبارات و تسهیلات صندوق مهر امام رضا سال ۸۷،مدیرکلی دفتر برنامه و بودجه شرکت فرودگاه‌های کشور را دارد. نورالله زاده از ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید بعنوان سرپرست صندوق کارآفرینی امید مشغول بوده و در شهریور ماه ۹۴ بعنوان مدیرعامل این صندوق منصوب شد. وی همچنین عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه کشور است.

گفتنی است دکتر روحانی به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین برای شرکت و سخنرانی در اجلاس سه جانبه سران ایران، روسیه و آذربایجان که روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه برگزار خواهد شد، به بندر سوچی در روسیه سفر می کند و معاون اول رئیس جمهور نیز به منظور سخنرانی در اولین اجلاس اقتصادی خزر به ترکمنستان سفر خواهد کرد که بدین ترتیب جلسه روز چهارشنبه هیات دولت برگزار نخواهد شد.

منبع: گیل خبر

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …