چاپ مطلب چاپ مطلب

آخرین شنیده ها در خصوص فرمانداری های استان گیلان

 

حاکی از این است که امیرجانبازی رودسری سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر به زودی رسما به عنوان فرماندار شهرستان رودسر معرفی خواهد شد.
جانبازی
امیر جانبازی اولین سرپرستی بود که توسط استاندار گیلان  انتخاب و جایگزین رضا دوست جلالی در رودسر شده بود.

البته شایعه شده بود که عسگر حسنی‌پور معاونت  سابق سیاسی اجتماعی فرمانداری آستارا و رضوانشهر به عنوان گزینه فرمانداری رودسر در نظر گرفته شده  بود که  ظاهرا این موضوع منتفی شده و قرار است کرسی فرمانداری رودسر در روزهای آتی رسما به جانبازی برسد

فرمانداری شهرستان رشت نیز شاهد تغییراتی خواهد بود و شنیده های حاکی از این است که بزودی یحیی یوسف پور به سمت معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری رشت منصوب خواهد شد.
یوسف پور که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تاریخ می باشد سابقه ی  بخشداری سردارجنگل فومن و همچنین شهردار ماسوله را داراست.وی مدتی کارشناس اداره کل سیاسی امنیتی استانداری گیلان بوده  و درحال حاضر مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد انزلی می باشد .

در حال حاضر موسی فکور مسئولیت معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری رشت را عهده دار است.

همچنین شنیده های خبرنگار دیارمیرزا از تالش حاکی بر این است که مهندس نادر خوارزمی که  سابقه ریاست  اداره راه و بخشداری حویق را داشته به عنوان گزینه معاونت عمرانی فرمانداری تالش معرفی خواهد شد./دیارمیرزا

About

Check Also

با تاکید و دستور استاندار گیلان انجام پذیرفت  جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان برگزار گردید

با تاکید و دستور استاندار گیلان انجام پذیرفت  جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشکده فنی …