چاپ مطلب چاپ مطلب

آغاز ثبت نام کلاس شاهنامه و مثنوی خوانی برای ترم بهار

ثبت نام کلاس شاهنامه و مثنوی خوانی برای ترم بهار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان آغاز شد.

همای گیلان، به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان، در این کلاس آشنایی با بوستان سعدی و بررسی مفاهیم آن، درک حکایات گلستان و تحلیل آنها، واژه شناسی غزلیات حافظ و مروری بر شاهنامه و مثنوی توسط نیلوفر امیدی صورت می گیرد.

این کلاس روزهای پنج شنبه هر هفته ساعت ٣٠/٩ الی ١١ صبح در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برای گروه سنی ٨تا ١٣ سال ویژه دختران و پسران تشکیل می شود. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان مراجعه یا با شماره ٠٩٣٩۶١۵٣۵٢۴ تماس حاصل نمایند.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تاکنون گامهای موثری برداشته است از جمله برپایی جشن گلریزان کتاب در سال ٩۶،برپایی نمایشگاههای متعدد کتاب با تخفیف ۵٠ درصد، رونمایی از کتاب نویسندگان و مولفین لاهیجانی جهت تشویق و ترویج کتابخوانی ، اهداء کتاب به مدارس ، برگزاری مسابقه نقاشی تابستان رنگی با موضوع کتابخوانی ، برپایی نشستهای ادبی ، اجرای نمایشهای خیابانی با موضوع شهروند و ترویج کتابخوانی ، برپایی کلاسهای شاهنامه خوانی و…..بوده که نتیجه آن انتخاب لاهیجان در دو دوره متوالی به عنوان پایتخت کتاب می باشد . ترمهای متعدد خوانش آثار کهن در راستای مشارکت و آشنایی بیشتر کودکان با فرهنگ کتابخوانی و آشنایی با مفاخر و آثار کهن می باشد که به صورت متوالی از سال گذشته تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …