چاپ مطلب چاپ مطلب

آمار تکان دهنده یک نماینده از تخلف مالی زنجانی

به گزارش افکارنیوز، امیر عباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: بابک زنجانی یک متخلف اقتصادی است که توانسته با استفاده از رانت های دولتی ۱۳ هزار میلیارد تومان از درآمدهای حاصله از فروش نفت را به غارت برده و از این مبلغ کلان در کشورهای خارجی و خاور میانه سرمایه گذاری نماید که این واقعا جای بسی تاسف دارد.

سلطانی در ادامه تاکید کرد: این رقم دزدی از بیت المال و سرمایه مردم ۴ برابر بیشتر از اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی است ولی در رابطه با اختلاس ۳ هزار میلیار د تومانی همه حساس بوده ودر مطبوعات و رسانه ها سر و صدای زیادی به پا کرد ولی در رابطه با پرونده بابک زنجانی آن حساسیت لازم و برخورد مناسب صورت نپذیرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود انتظار ما از دستگا ه های ذیربط و به ویژه وزرات اطلاعات که به حق سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) هستند این است که در برخورد با مفسدان سیاسی و اقتصادی هیچگونه مماشاتی ننموده و محکم قاطع با این افراد برخورد شود.

وی در پایان تصریح کرد : مجلس شورای اسلامی با دقت و حساسیت لازم پرونده فساد مالی و اقتصادی بابک زنجانی را دنبال می نماید و تا احقاق حق ملت بزرگ ایران و بیت المال ذره ای عدول نخواهد کرد.

About

Check Also

نماینده مجلس: مسئولان خرید‌هایشان سفارشی می‌‌آید، به خاطر همین از سفره مردم خبر ندارند

نماینده مجلس: مسئولان خرید‌هایشان سفارشی می‌‌آید، به خاطر همین از سفره مردم خبر ندارند   …