چاپ مطلب چاپ مطلب

آیت الله امینیان از شهردار و شورای شهر آستانه تقدیر کرد

 همای گیلان:نماینده مجلس خبرگان رهبری در گیلان و امام جمعه آستانه اشرفیه از عملکرد شهردار و اعضای شورای شهر آستانه در نوروز ۹۳ قدردانی کرد.

18ilhk60kxnvf

آیت الله محمد علی امینیان، نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان گیلان و امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه در پاسخ به نامه شهردار آستانه اشرفیه در مورد گزارش عملکرد نوروزی شهرداری با ارسال نامه ای به مهندس علی شفیعی، شهردار این شهر بیان فرمود: نامه عملکرد گزارش ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر شهرداری آستانه اشرفیه در نوروز سال ۱۳۹۳ مورد ملاحظه و دقت نظر این جانب قرار گرفت.

آیت الله امینیان خطاب به شهردارآستانه اشرفیه افزود: این گزارش حاکی از هماهنگی و حاکمیت روح تعاون و برادری را اخبار می کند و از اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شخص جنابعالی به عنوان شهردار تشکر می کنیم و دعا میکنم برای اهداف عالیه و توسعه و خدمات شهری موفق تر باشید.

لازم بذکر است: شهرداری آستانه اشرفیه در نوروز ۹۳ با تشکیل ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر به استقبال مسافران نوروزی رفت و با ارائه خدمات مطلوب توانست رضایت مسافرانی را که وارد قلب مذهبی گیلان شده بودند را جلب نماید.  تدوین گزارش عملکرد نوروزی شهرداری آستانه اشرفیه نیز از دیگر اقداماتی بود که توسط مدیریت فرهنگی و روابط عمومی شهرداری به منظور ثبت تلاش های صورت گرفته و ارائه به مسئولان و شهروندان انجام شد.

 

About

Check Also

آغاز انتخاب نمونه های ملی و استانی صنعتی و معدنی گیلان

آغاز انتخاب نمونه های ملی و استانی صنعتی و معدنی گیلان / فعالیت ۶۰ برند …