چاپ مطلب چاپ مطلب

احضار مدیران پرسپولیس به وزارت ورزش/ تغییرات قطعی است

همای گیلان:اشیه های متعدد و مصاحبه های سریالی مدیران باشگاه پرسپولیس علیه یکدیگر وزیر ورزش و جوانان را بر آن داشته تا همه آنها را به ساختمان خیابان سئول فراخوانده و توبیخ کند. وزیر ورزش البته دنبال ایجاد تغییراتی هم در تشکیلات این باشگاه هم هست.

varzesh

مصاحبه‌‎های سریالی روزهای اخیر حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و مرد متمول این باشگاه علیه علی دایی و علیرضا رحیمی حواشی بسیاری را به وجود آورد. او که گویا در همین مدت کوتاه با دایی و رحیمی چالش های زیادی به لحاظ مدیریتی پیدا کرده و احتمالا به برخی اهدافش نرسیده در طول همین روزهای آغازین لیگ برتر سرناسازگاری را با آنها شروع کرد.

او ابتدا در جلسات متعدد مخالفت خود با برخی سیاست های سرمربی و مدیرعامل باشگاه را مطرح کرد و بعد از اینکه از مسیر جلسات به نتیجه ای نرسید، مصاحبه های سریالی با رسانه های مختلف را در دستور کارش قرار داد.

رئیس هیات مدیره سرخ ها بعد از چند روز مصاحبه های نرم انتقادی و پرکنایه علیه دایی و رحیمی روز گذشته در مصاحبه ای تند و غیر منتظره حمله ای عجیب علیه سرمربی سرخ ها ترتیب داد و جنگ رسانه ای اش با آنها را علنی کرد. اتفاقی که از سوی علیرضا رحیمی بی پاسخ نماند و امروز مدیرعامل پرسپولیس هم در گفت و گویی با خبرگزاری فارس از برخی پشت پرده های این باشگاه رونمایی کرد.

رحیمی که گویا دل پری از سیاسی و دوستانش در هیات مدیره دارد، ضمن افشای برخی پشت پرده ها، سیاسی را تهدید به افشاگری شدیدتر کرد و حتی از حسن روحانی رئیس جمهور هم درخواست کرد به مسائل باشگاه پرسپولیس ورود کند.

همین درگیری ها حالا پای وزیر ورزش را به قضیه باز کرده است. او که در طول روزهای اخیر منتظر ماند تا مشکلات مدیریتی پرسپولیس در درون این باشگاه حل شود، حالا و بعد این قضایا به دنبال ورود به قضایاست و آنگونه که از وزارت ورزش خبر می رسد، وزیر ورزش همه مدیران باشگاه پایتخت نشین پرسپولیس را احضار کرده است.

به گزارش تدبیر شرق  محمود گودرزی به شدت از اتفاقات و درگیری های پرسپولیس ناراحت است و به زودی همه آنها را به وزارت ورزش فراخوانده و مورد سوال قرار خواهد داد.

او می افزاید: تغییر در هیات مدیره پرسپولیس قطعی است و وزیر ورزش و امیررضا خادم به سرعت به دنبال ترمیم هیات مدیره برای رسیدن به آرامش هستند.

About

Check Also

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران نوروزی

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران …