چاپ مطلب چاپ مطلب

احمد پور:در بحث فرهنگی اجتماعی در ارزیابی کشوری گیلان جز استان‌های برتر است/هیچ هدف سیاسی در اعتراض به سخنرانی نوبخت در رشت وجود نداشته است

همای گیلان: محمد احمدی پور، معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، فرمایش مقام معظم رهبری را مبنی بر حماسه سیاسی و حماسه  اقتصادی مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: حماسه سیاسی در ۲۴خرداد ۹۲ محقق شد.download

وی افزود: حماسه در فرهنگ و تاریخ ما عموماً برای شرایط خاص ذکر می‌شود و مقام معظم رهبری شرایط این دو مهم را در کشور ویژه دیدند که عنوان خلق حماسه را بیان کردند.

احمدی پور با اشاره به مشکلات بخش اقتصادی کشور و گیلان تصریح کرد: با توجه به آمار بیکاری در گیلان تمام گروه‌ها و جناح‌ها باید به فکر برطرف کردن مشکلات استان از جمله اشتغال بوده و از سیاسی کاری پرهیز کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان با بیان اینکه مسائل بعد از انتخابات ۸۸ به نفع نظام و ملت نبود افزود: در بحث فرهنگی اجتماعی در ارزیابی کشوری گیلان جز استان‌های برتر است.

وی افرود: درمفقود شدن دختر بچه‌ی اهل انزلی هیچگونه مسائل امنیتی وجود نداشت و جهت پیگیری این موضوع شورای تامین استان در شهرستان انزلی دو بار تشکیل جلسه داد.

احمدی پور با بیان اینکه در مورد مسائل امنیتی در استان هیچ مشکلی وجود ندارد، افزود: ما دنبال افراطی‌گری و درگیری گروه‌های سیاسی نیستیم، چراکه مسائل اقتصادی مردم در درگیری گروه‌های سیاسی تامین نمی‌شود.

وی ارتباط موثر و چند سویه با افراد شاخص استان را در دستور کار خود دانست و افزود: اهداف سیاسی اجتماعی اجرایی ما در قالب دولت تدبیر و امید تعریف می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با اشاره به اعتراض فردی در همایش جشن پیروزی دولت تدبیر در استان گفت: فردی که در جلسه مذکور اعتراضی را صورت داد دارای مشکلات پرداخت تسهیلات بانکی بوده و هیچ حرکت از پیش تعیین شده و هدف سیاسی وجود نداشت.

 در پایان مدیران خبرگزاری‌های استان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند./خزرانلاین

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …