چاپ مطلب چاپ مطلب

استاندارگیلان: ۲۶ هکتار زمین اولیه هفته ی آینده تحویل شرکت نفت خزرداده می شود

همای گیلان:استاندار گیلان گفت : مشکل تأمین زمین برای آغاز فعالیت های اجرایی در سایت نفتی سردارجنگل رودسر پس از چند سال حل شد .

najafi486دکتر محمد علی نجفی در حاشیه بازدید از طرح های سالم سازی دریا در پاسخ به سئوالات خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت ساخت سایت نفت و گاز سردار جنگل در رودسر گفت : یکی از مهمترین مواردی که از بدو ورود به گیلان پیگیر آن بودم اجرایی شدن ساخت سایت نفت بود .

وی خاطرنشان کرد : به رغم تبلیغات و بزرگنمایی هایی که در مورد سایت پشتیبانی نفت و گاز انجام پذیرفت اما کار اجرایی آن بسیار کند بود .

وی با بیان اینکه در این مدت حتی زمین مورد نظر تحویل داده نشده بود گفت : براساس دیدارهای صورت گرفته با وزیر نفت و پیگیری های انجام شده در نشست روز گذشته با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مقرر شد ۲۶ هکتار زمین اولیه هفته ی آینده تحویل شرکت نفت خزر داده شود .

استاندار گیلان با بیان اینکه منابع طبیعی و ثبت اسناد آماده ی همکاری برای واگذاری زمین های مذکور هستند گفت : با واگذاری این زمین شرکت نفت خزر نیز فعالیت های اجرایی اش را آغاز میکند .

کتر نجفی خاطرنشان کرد : در مرحله ی دوم نیز با حل برخی مشکلات ۹۰ هکتار زمین دیگر که در واگذار میشود .

وی همچنین با اشاره به پرداخت نشدن اعتبارات عملیات اجرایی ساخت سایت پشتیبانی نفت ، گاز رودسر در سالهای ۹۰، ۹۱ و۹۲ افزود : وزیر نفت دستور داد ۲۰ میلیارد تومان سریعا” در اختیار شرکت نفت خزر قرار گیرد ./دیارمیرزا

About

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …