چاپ مطلب چاپ مطلب

استاندار گیلان : جذب مشاور و دستیار جوان در ادارات کل و فرمانداری ها

همای گیلان:محمد علی نجفی در این نشست با اشاره به اهمیت نقش جوان در توسعه و سازندگی کشور اظهار داشت: کشوری که از نیروی جوان و بالنده برخوردار نباشد قطعا”به پویایی دست نخواهد یافت.81181657-5726449-300x225

وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اعتقاد براین است تا از فرصت حضور جوانان در عرصه های مختلف به خوبی استفاده شود تصریح کرد:  ما نیازمند اندیشه های نو و جوانان آینده نگر، آرمان گرا، پرتحرک، با امید وبا انگیزه هستیم.

نماینده عالی دولت در گیلان برتهیه بخشنامه ای مبنی بر بکار گیری جوانان در بخش مشاورین، دستیار و معاونین در ادارات کل و فرمانداری ها تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت اندیشه ها و توان جوانان نخبه و توانمند به خوبی استفاده کنیم و اداره کل ورزش و جوانان گزارشات منظم در این مورد را به من ارائه کند.

وی با تشریح مشکلات گیلان با بیان اینکه در کنار سپردن مسئولیت ها به جوانان از آنان انتظاراتی نیز دارم  افزود: البته نباید فقط به این مشاوره ها وبخشنامه ها بسنده کرد وجوانان باید عملا در بخش های صنعت، کشاورزی و گردشگری پرانرژی وارد شوند  چراکه ما بیشتر از شعار به کار و تلاش نیازمندیم و انرژی و نشاط جوانان در این زمینه بسیار موثر است.

 نجفی افزود:حل مشکلات معیشتی و رفاه مردم و ایجاد اشتغال از جمله دغدغه های اصلی استان بشمار می رود و من از جوانان می خواهم در حل مشکلات استان فعالانه وارد شوند.

نماینده عالی دولت در گیلان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره با دغدغه های جوانان در مورد مسائل مختلف کشور واستان،نقد منصفانه را موجبات رشد و تعالی جامعه دانست و افزود: ما نیازمند وحدت و همکاری تمامی اندیشه ها برای توسعه استان  هستیم و از نقدهای منصفانه با آغوشی باز استقبال می کنیم.

استاندار گیلان مردمان گیلان را مردمانی بافرهنگ غنی دانست و افزود: امروز باروی کار آمدن دولت تدبیر و امید بارقه های امید در دل مردم ایجاد گردید و مردم به دکتر روحانی و شعارهای این دولت امیدوار شده اند و برما تکلیف است تا در کنار یکدیگر مشکلات را حل کنیم و امیدی را که در دل مردم ایجاد گردیده را پررنگ تر نمائیم.

 مدیرکل ورزش و جوانان نیز در این نشست از اجرای ۸۰ برنامه در سراسر استان درطول هفته جوان خبرداد و افزود: جوان مجموعه ای از استعدادهای شکوفا شده است و یا دو نام آن یاد آور امیدها و آرزوهاست.

مسعود رهنما با بیان اینکه شناخت دردها و دغدغه های فکری جوانان ضروری است افزود: امروز جوانان دغدغه های بسیاری دارند که مهمترین آنان ایجاد اشتغال می باشد.

در این نشست که از استاندار گیلان به دلیل توجه به مسائل جوانان قدردانی شد. همچنین نمایندگان جوانان حاضر در نشست در خصوص حل مشکل بیکاری جوانان ، واگذاری امور جوانان به جوانان، بکار گیری جوانان در حوزه های مختلف، بهره گیری از توان آنان و لزوم حمایت از تلاشهای دولت مطالبی را بیان کردند./ایلنا

About

Check Also

انتصاب سرپرست امورتوزیع برق ۲ شهرستان رشت

انتصاب سرپرست امورتوزیع برق ۲ شهرستان رشت 🔹طی حکمی از سوی مسعود صادقی خمامی مدیرعامل …