چاپ مطلب چاپ مطلب

استاندار گیلان در حاشیه راهپیمایی روز قدس در رشت: مهمترین پیام روز قدس، ظلم ستیزی است

همای گیلان، استاندار گیلان گفت: مهمترین پیام ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی و نیز همه مسلمانان جهان که در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافته اند، ظلم ستیزی است.

دکتر مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز که به همراه نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت و اقشار مختلف مردم ولایت مدار و روزه دار در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده بود  در حاشیه این حضور در جمع خبرنگاران افزود: مردم شریف ایران و همه مسلمانان جهان، به این راهپیمایی آمده اند تا پیام انزجار خود از رژیمی که کودکان، زنان و افراد بی پناه را مورد ظلم قرار می دهد، اعلام کنند.

وی حضور در راهپیمایی روز قدس و اعلام انزجار از ظلم رژیم غاصب صهیونیستی را وظیفه ای انسانی و اسلامی عنوان و خاطرنشان کرد: هر وجدان بیداری در اقصی نقاط دنیا، باید نسبت به رویدادهایی که در سرزمین های اشغالی اتفاق می افتد، عکس العمل نشان دهد.

دکتر سالاری با اشاره به حضور پرشور مردم در راهیپمایی این روز گفت: این حضور و نمایش انسجام در این راهپیمایی پرفضیلت، ستودنی است.

در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس دکتر سالاری استاندار گیلان و دکتر بانک مشاور رییس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در نماز جمعه رشت شرکت کرد.

آیت‌الله سعیدی رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در پایان مراسم روز جهانی قدس سخنرانی کرد.

نمازجمعه این هفته شهر رشت نیز به امامت آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت اقامه شد.

About عطیه نصرتی

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …