چاپ مطلب چاپ مطلب

استاندار گیلان عنوان کرد مرخصی تمام فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان تا اطلاع ثانوی لغو است

 

IMAGE635303949347171857

مرخصی تمام فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به منظور عملیاتی شدن مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها تا اطلاع ثانوی لغو است.

ا

استاندار گیلان گفت: افزایش نرخ حامل‌های انرژی در مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها با آرامش کامل در گیلان اجرا می‌شود.
 

همای گیلان:محمدعلی نجفی عصر امروز در جلسه تمهید مقدمات اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها در گیلان اظهار کرد: دولت طبق قانون مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا می‌کند.

 وی به ثبت‌نام از نیازمندان توسط دولت طبق قانون اشاره کرد و افزود: ثبت‌نام از جامانده‌ها تا فردا ادامه دارد.

 نجفی با تاکید بر انصراف افراد غیر نیازمند از ثبت‌نام دریافت یارانه، بیان کرد: دولت مکلف به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها است.

*افزایش نرخ حامل‌های انرژی با شیب ملایم

 استاندار گیلان از افزایش نرخ حامل‌های انرژی با شیب ملایم در هفته جاری خبر داد و تصریح کرد: افزایش نرخ حامل‌های انرژی نباید آرامش مردم را سلب کند.

 وی به با بیان اینکه امسال تنها یک بار افزایش قیمت داریم، یادآور شد: اگر تاکنون در بعضی از موارد افزایش نرخ وجود داشته، در مرحله دوم دیگر افزایش نرخ اتفاق نمی‌افتد.

 نجفی به آرامش فضای گیلان اشاره کرد و افزود: آرامش موجود باید با اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه در استان حفظ شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی و نظارتی اوضاع را مدیریت کنند.

 استاندار گیلان بر مدیریت سازمان حمل و نقل و پایانه‌ها در بخش جابه‌جایی مسافران تاکید کرد و گفت: شوراهای اسلامی شهرها همکاری خوبی با دستگاه‌های اجرایی داشتند و این همکاری ادامه پیدا می‌کند.

*لغو مرخصی تمام فرمانداران و مدیران گیلان

 این مسئول تصریح کرد: مرخصی تمام فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به منظور عملیاتی شدن مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها تا اطلاع ثانوی لغو است.

 وی با اشاره به وجود کم‌آبی در گیلان، اظهار کرد: وضعیت کم‌آبی گیلان نباید تنش‌زا شود.

 نجفی بر حضور مناسب مدیران برای مدیریت منابع آب کشاورزی تاکید کرد و افزود: ایجاد مشکل کشاورزی در گیلان به نفع استان و کشور نیست.

*کسری ۱۸ درصدی آب کشاورزی گیلان

 استاندار گیلان با بیان اینکه آب کشاورزی استان نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد کسری دارد، بیان کرد: شخم شالیزارها در حوزه رشت و بعضی از مناطق عقب است و باید با نظارت و هدایت این عقب‌ماندگی جبران شود./فارس

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …