چاپ مطلب چاپ مطلب

انتقاد رئیس شورای استان گیلان از افزایش عوارضی در رودبار: شیب تند ۴۰ درصدی افزایش قیمت مشکلاتی زیادی را برای مردم به دنبال خواهد داشت/ آزاد راه کیفیت مطلوبی در موضوع آسفالت و نگهداری آن ندارد

 

از صبح دیروز عوارضی رشت _ رودبار هزینه عوارضی را افزایش داد. این افزایش با رشد ۴۰ درصدی از مبلغ ۱۸۰۰ تومان به ۲۵۰۰ تومان برای خودروهای سواری ارتقا یافت.

همای گیلان، در این زمینه حامد عبداللهی رئیس شورای استان گیلان  در گفت و گو با خبر راست، ضمن اظهار تاسف از این افزایش قیمت بیان داشت: درآمد یک آزادراه اخذ عوارض از کاربران آن است،که میبایست تعمیر نگهداری آن را نیز انجام دهد اما مسئولین امر بر اساس مفاد قرارداد و  جداول پیوست آن مکلف هستنددر چهارچوب قانون و آیین نامه اجرایی، سالانه با دریافت صورت های مالی و گزارش هزینه درآمد و بررسی مفاد آن نسبت به تعیین نرخ عوارض سالانه اقدام کنند.

رئیس شورای استان تصریح کرد: آزاد راه رشت،رودبار هر روز شاهد تردد هزاران کارگر، راننده ، دانشجو و کارمند و…. است بنابراین با توجه به شرایط اقتصادی ضعیف بسیاری از هموطنان که روزانه ناگزیر به تردد در این مسیر هستند، این شیب تند ۴۰ درصدی افزایش قیمت مشکلاتی زیادی را برای آنان به دنبال خواهد داشت.لازم به ذکر است که این آزاد راه کیفیت مطلوبی را در موضوع اسفالت و نگهداری آن ندارد

وی افزود: شایسته است تا مدیر ارشد اجرایی استان و مسئولین امر با تعدیل قیمت در مبلغ هزینه فوق تجدید نظری در راستای جلب رضایت هموطنان داشته باشند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …