چاپ مطلب چاپ مطلب

انتقاد نماینده آستانه اشرفیه از فرماندار این شهرستان: باید حرمت ها را حفظ بکنید و وارد بعضی از بازی ها و چالش ها نشوید/ به جای عکس گرفتن و گزارش رسانه ای به پیگیری مطالبات مردم بپردازید

محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه در خانه ملت از رحیم حیدری فرماندار این شهرستان انتقاد کرد.

همای گیلان، به نقل از واحد مرکزی خبر، نماینده آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی امروز در نشست شورای اداری با انتقاد از رحیم حیدری فرماندار این شهرستان گفت : به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم ، حاشیه ها و حساسیت ها بیشتر می شود ، من ضمن اینکه از همه روسای ادارات می خواهم در چهارچوب قانون حرکت کرده و بی طرف باشند از فرماندار و اعضای شورای تامین می خواهم فضا را برای رقابت سالم باز کنند.

محمدحسین قربانی خطاب به فرماندار آستانه اشرفیه گفت : شما که نمایندگی دولت را در این شهرستان دارید باید حرمت ها را حفظ بکنید ، من این را به جد می‌گویم ، وارد بعضی از بازی ها و چالش ها نشوید ، اگر یک نماینده شهرستان دست ۲ رئیس اداره را بگیرد و به چند روستا سرکشی کند آیا شبگردی است ؟ چرا وارد فضای مجازی می شوید؟ چرا با من حرف نمی زنید؟ ما که حیثیت مان را برای دولت و نظام گذاشتیم.

نماینده آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی افزود : آقای فرماندار تمام انرژیتان را معطوف به مصوبات دولت کنید ، به جای عکس گرفتن و گزارش رسانه ای به پیگیری مطالبات مردم بپردازید ، مثل اینکه هنوز باور نکردیم در یک کشتی هستیم کشتی نظام جمهوری اسلامی ایران ، اینجا فقط مردم سهم دارند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …