حامد عبدالهی، عضو شورای شهر رشت با تأکید براینکه تمام رفتارهای من مشخص است، گفت: بنده نه دزد هستم، نه سرقت مسلحانه کردم، نه کاری خلاف دیگری و زندگی من مشخص و شفاف است.

همای گیلان، به نقل از دیارمیرزا، حامد عبدالهی، عضو شورای شهر رشت پس از ردصلاحیت توسط وزارت کشور با بیان اینکه بنده اعتقاد دارم خداوند هرچه را به آدم می‌دهد رحمت و اگر نمی‌دهد حکمت است، تصریح کرد: اتفاقات چند ماه اخیر برای من درس خوبی بود.

انسان از دیدگاه حامد عبدالهی | دوستانی داشتم که مثل برگ رنگ عوض کردند!

عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه آدم‌ها به سه بخش برگ، ساقه و ریشه تقسیم می‌شوند، گفت: دوستانی داشتم که مثل برگ رنگ عوض کردند، دوستانی هم بودند که فقط شاخه بودند و شکستند و این آزمون باعث شد که دوستانی را شناختم که ریشه دار بودند.

وی ادامه داد: دوستانی که ریشه‌دار هستند بر سر سفر پدر و مادرشان بزرگ شده‌اند.

 افرادی برای شخم زندن زندگی شخصی من به استان‌های دیگر رفتند

عبدالهی همچنین اظهار داشت: من سعی می‌کنم این دوره را فراموش کنم و موضوعات پیش آمده را ببخشم.

وی گفت: دوستانی که تا استان‌های همجوار رفتند و می‌خواستند زندگی مرا شخم بزنند اگر به من از من می‌پرسیدند به آنها در خصوص زندگی خودم توضیح می‌دادم.

عضو شورای شهر رشت افزود: به نظر بنده این آدم‌ها باید در دوران شاه زندگی می‌کردند چون نان خوبی می‌توانستند بخورند و فضای برای آنها کاملا آماده بود.

عبدالهی با تأکید براینکه تمام رفتارهای من مشخص است، گفت: بنده نه دزد هستم، نه سرقت مسلحانه کردم، نه کاری خلاف دیگری و زندگی من مشخص و شفاف است.

حامد عبدالهی هنوز اعتبار دارد | نامه محرمانه چگونه از رسانه ملی سردرآورد!؟

وی با اشاره به اینکه برای من مهم این است که ۴۰۰ پیامک برای من فرستادند که چرا به عنوان شهردار انتخاب نشدم و ابراز ناراحتی کردند، ادامه داد: این موضوع نشان می‌دهد که حامد عبدالهی هنوز اعتبار دارد.

به گزارش دیارمیرزا عضو شورای شهر رشت گفت: نمیدانم نامه‌ای که محرمانه بود چطور از رسانه ملی و دنیای مجازی سردرآورد!؟

امیدوارم شهردار رشت توسط شورا انتخاب شود نه باندها! | با افتخار به کار خود ادامه می‌دهم

وی با بیان اینکه اگر از روز اول با افرادی که مرا مورد هجوم قرار دادند توافق می‌کردم این مسائل پیش نمی‌آمد، گفت: تمام تلاش ما این بود که شهردار به همت شورا انتخاب شود و امیدوارم شهردار بعدی نیز توسط خود شورا انتخاب شود نه توسط باندها، جریانات و دلالان!

عبدالهی در پایان گفت: بنده با افتخار تمام به عنوان یک عضو شورا به کار خود ادامه می‌دهم.

گفتنی است درحالیکه عبداللهی با ۶ رای به عنوان شهردار انتخاب شده بود، وزرات کشور صلاحیت او را برای تصدی شهرداری رشت تائید نکرد.

با کانال همای خبر همراه باشید