چاپ مطلب چاپ مطلب

این بار ماموریت نامه سفر هوایی مدیران شهرداری به جزیره کیش؛ ادامه نامه های «خودمان» برای «خودمان» در شهرداری رشت+ عکس

همای گیلان: به نقل از گیل خبر، مدتی پیش بود که نامه سرپرست سابق شهرداری رشت به خودش جهت واگذاری منزلی مسکونی منتشر شد در رسانه های داخلی و حتی خارجی و شبکه های اجتماعی بازخورد فراوانی داشت و انتقادات و طنزهای  فراوانی را نسبت به چنین شیوه نامه نگاری در پی داشته بود. اما به نظر می رسد چنین شیوه نامه نگاری روشی معمول در شهرداری رشت محسوب می شود. به طوری که ماموریت نامه دیگری به دست گیل خبر رسیده است که نشان می دهد سرپرست سرمایه انسانی شهرداری رشت برای خود و سه مدیر دیگر شهرداری تقاضای  ماموریت ۵ روزه برای سفر هوایی به کیش کرده و با آن نیز موافقت نموده است!

در این ماموریت نامه نام مصطفی مهاجر(سرپرست سرمایه انسانی) و سه مدیر دیگر شهرداری جهت سفر هوایی به کیش  برای  بازدید از هتلهای جزیره کیش جهت ایجاد تسهیلات برای سفرهای سیاحتی کارکنان شهرداری رشت دیده می شود.

این سفر که در زمان همان سرپرست سابق انجام گرفته و دستاوردهایش برای سفرهای سیاحتی نیز اعلام نشده است نشان از آن می دهد که چنین سبک نامه هایی در شهرداری رشت روال است. شاید برای همین باشد که شهرداری رشت هیچگاه در برهه قبلی قائل به پاسخگوئی به افکار عمومی نبود و سرپرست سابق نیز در زمان شهردار فعلی جایگاه قبلی خود را تثبیت کرد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان خبر داد: حمایت جهاد کشاورزی از سرمایه گذاران حوزه زیتون استان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان خبر داد: حمایت جهاد کشاورزی از سرمایه گذاران حوزه زیتون …