چاپ مطلب چاپ مطلب

باز هم وعد ه های سر خرمن مسئولین شرکت گاز استان عملی نشد/دیلمان در دهه مبارک فجر هم گاز دار نمی شود

 

علی رغم انتشار خبر گاز دارشدن دیلمان دردفترچه دهه فجرفرمانداری سیاهکل این بخش باز هم گاز دار نمی شود ومردم همچنان  در انتظار وعده دیگر مسئولین هستند.

دیلمان بخشی است کوهستانی که در شهرستان سیاهکل واقع شده است  که دارای قدمت تاریخی زیادی می باشد این بخش مواهب الهی فراوانی داردوباتوجه به پتانسیلهای فراوان می تواند به عنوان قطب گرشگری محسوب شوداما برای نیل به این هدف نیازمنداین است تا زیرساختهای آن جهت اهداف اقتصادی مهیا گردد.یکی از زیرساختهای مهمی که می تواند باعث تسهیل در این هدف گردد گازرسانی است. کاری که در سال ۱۳۸۲ استارت خورد ودر همان سال قرار دادش به امضا رسیدو این خبر کافی بود تا خیلی از مردم مهاجرت معکوس داشته باشند زیرا نوید این بود که پیشرفت در انتظار دیلمان است .اما این خبر در حد حرف باقی ماندوعملیات گازرسانی به کندی پیش رفت در سال ۹۲ بود که صبر ایرج ندیمی وحاجتی فرماندار شهرستان سیاهکل به سر رسید گلایه های ندیمی شروع شد تذکری به وزیر مربوطه دادودر سوالی از وزیر نفت خواست تا علل عدم رعایت عدالت در توسعه گازرسانی سیاهکل (با ۳۵ درصد کمترین در صد برخورداری در استان) وضعف مدیریت گاز استان را پاسخگو باشد همچنین حاجتی  فرماندار سیاهکل هم در برنامه زنده تلویزیونی شبکه باران نتوانست ناراحتی خود را کتمان کند.اوهم علل کندی پیشرفت را از مسئولین خواستار شد.

نورموسوی در گفتگوی ویژه خبری تاریخ ۱۹/۹/۹۲ عنوان کرد:دیلمان از دی ماه گاز دار می شوداین وعده برای مردم دیلمان تازگی نداشت چرا که قبلا هم در مصاحبه های مختلف گفته بودند که دیلمان در بهمن ۹۱،خرداد ۹۱سپس دی ماه ۹۱ گاز دار می شود. گویا این بار مسئولین گاز نمی خواستند بدقولی کنند همه وهمه منتظر این بودند دردهه فجرمشعل علمک در دیلمان روشن شود حتی فرمانداری سیاهکل در دفترچه دهه فجرخود نوزدهم بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح را زمان افتتاح گاز در دیلمان معرفی کرد اما اینبار هم وعده ای بیش نبود چرا که شنیدیم ایستگاه تقلیل فشار که از نیازهای ضروری جهت افتتاح  به حساب می آیدهنوز حتی آماده نشده است ومسئولین محترم تصمیم داشتند فقط به صورت نمادین وغیر استاندارد اقدام به افتتاح گاز رسانی در دیلمان نمایند!!!وما به همین جا بسنده می کنیم .

001

خاطر نشان می شود:لوله گذاری در ۱۰ روستای دیلمان وشهر دیلمان به پایان رسیده است واحتیاج به ایستگاه تقلیل فشار دارد.

002

About

Check Also

مدیرکل صمت گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید: صدور ۳۴ پروانه‌ صنعتی در گیلان در سه ماهه نخست امسال

مدیرکل صمت گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید: صدور ۳۴ پروانه‌ صنعتی در …

۵ comments

  1. واقعا متاسفم که همیشه با وعد دروغین مسئولین روبرو هستیم آقای نورموسوی در مصاحبه دیگربفرمایند کی افتتاح داریم!!!

  2. آقای نورموسوی شما در مسجد جامع دیلمان در جلوچشم صدها نفر قول دادیدکه دیلمان به زودی گازدار می شود

  3. آقا خیالتان راحت نور موسوی نمی خواد کار انجام دهداوبه دنده لج افتاده است

  4. تصاویر خود گویای همه چیز است

  5. از نماینده مردم دیلمان میخواهیم در چارچوب قسمی که یاد کرده اند قاطعانه عملکرد آقای نورموسوی را از وزیر توضیح بخواهند، چه بسا وزیر استیضاح شود.