چاپ مطلب چاپ مطلب

با حضور حضرتی، جعفرزاده و جمعی از اصلاح طلبان؛ روزنامه اعتماد گیلان افتتاح شد/ حضرتی: اعتماد در اردوگاه اصلاح طلبان تعریف می شود

مراسم افتتاح دفتر سرپرستی روزنامه اعتماد در گیلان عصر روز پنجشنبه با حضور الیاس حضرتی مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه اعتماد، غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس، ثابت قدم شهردار سابق رشت، فریدون نوزاد و جمعی از مسئولان استانی در یکی از سالن های اداره ارشاد (سالن وارش مجتمع خاتم الانبیا(ص)رشت) برگزار شد.

الیاس حضرتی در این مراسم با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بزرگترین انقلاب در دنیا است افزود: موج عظیم و اثرات انقلاب اسلامی در دنیا طنین انداز است.

etemad-gilan00019

حضرتی با اشاره به تغییر آرایش صحنه نبرد دشمن به تشریح اهداف و رویکرد روزنامه اعتماد پرداخت و اظهار کرد: امروز دشمن قوی ترین امکانات رسانه ای خود را بر علیه آبروی ملت ایران ساماندهی کرده و وارد عمل شده است.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه اعتماد، با تاکید بر اینکه عصر امروز عصر جنگ رسانه است بیان کرد: هر روز امکانات جدیدی وارد می شود و امروز رسانه مرزها را در نوردیده و درون خانه تک تک ما قرار گرفته است.

حضرتی تصریح کرد: اعتماد رسانه ای کاملا حرفه ای اثرگذار، پر تیتراژ و در عین حال مستقل است.

etemad-gilan00017

مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه اعتماد، با تاکید بر اینکه به اندازه یک دستمال کاغذی روزنامه اعتماد به یک حزب سیاسی یا فرد قدرتمندی وابسته نیست، افزود: این را کسانی که می توانند نظر منصفانه بدهند و مطالب اعتماد را دنبال می کنند می گویند.

حضرتی با اشاره به وظیفه نسل جدید و نسل چهارم در ارتباط باشهید باکری، بیان کرد: آیا نسل امروز ما جرات و اهتمام باکری، همت و خوش سیرت شدن ها را دارد.

وی با بیان اینکه در جشنواره های ایثار و شهادت خبرنگاران روزنامه اعتماد هموراه برنده می شوند،گفت: روزنامه اعتماد در فضای روشنفکری، اصلاح طلبی، اصولگرایی به انعکاس مهم ترین مباحث کشور می پردازد و تمام تنگناها و مشکلات را موشکافانه بررسی می کند.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه اعتماد، با تاکید بر اینکه روزنامه اعتماد در اردوگاه اصلاح طلبان تعریف می شود تصریح کرد: اعتماد نجات کشور را از طریق اصلاح طلبی که در درون نظام جمهوری اسلامی تعریف شده است می داند.

etemad-gilan00020

وی با تاکید بر اینکه ما به کسانی که رسما در جناح مخالف هستند میدان داده ایم گفت: اصولگرایان مقاله های جدی خود را به اعتماد می فرستند چون در اعتماد جدی گرفته می شوند.

حضرتی با تاکید بر اینکه دفاع از اسلام، رهبری و تمامیت ارضی کشور جز اصول روزنامه اعتماد است، گفت: عزت و رفاه ملت در اعتماد دنبال می شود.

وی با تاکید بر اینکه در اعتماد تمام خانواده انقلاب شریک هستند اظهار کرد: ما باید در کنار هم و به دور از سلایق متفاوت با دید بازتری به مباحث گیلان نگاه کنیم.

وی با اشاره به توانمندی استاندار گیلان تصریح کرد: از سرپرستی اعتماد گیلان می خواهیم که قوت و پتانسیل های گیلان را منعکس کند.

وی با اشاره به مشکلات مالی و بیکاری خفه کننده در گیلان افزود: باید تلاش شود که همه کسانی که امکان سرمایه گذاری فیزیکی و فکری دارند وارد گیلان شوند./۸دی

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …