چاپ مطلب چاپ مطلب

با حضور دکترحداد عادل: از کتابدار کتابخانه گویا و بریل استان گیلان تقدیر شد

همای گیلان:زهرا خسروی کتابدار تنها کتابخانه گویا و بریل استان گیلان در مراسم اختتامیه دومین جشنواره خاطره نویسی کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی در تالار وحدت تهران، تقدیر وحائز دریافت لوح تندیس جشنواره شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در اختتامیه دومین جشنواره خاطره نویسی کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی که همزمان با مراسم گرامیداشت یازدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با حضور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مشاورین و معاونین نهاد و رئیس فرهنگستان زبان وادبیات فارسی و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی در تالار وحدت تهران برگزار شد زهرا خسروی کتابدار تنها کتابخانه گویا و بریل استان گیلان حائز دریافت لوح تندیس جشنواره شد.

بر اساس این گزارش در این دوره از جشنواره بیش از ۴ هزار اثر در مراحل نخست داوری با دقت مورد بررسی قرار گرفت و از این میان ۱۱۴ اثر به مرحله ارزیابی نهایی راه یافت که از این میان ۱۳نفر برگزیده و ۱۸نفر از جمله اثر «کتابدار و خانواده» از سوی کتابدار گیلانی حائز لوح تقدیر و تندیس دومین جشنواره خاطره نویسی کتابداران تقدیر شد.

به گفته مسئول فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان محور آثار ارسالی اعضای کتابخانه ها در قالب ۴ موضوع «نخستین تجربه حضور»، «وقایع و اتفاقات جالب»،«دوستان کتابخانه» و «من و کتابدار» بود  و برگزیدگان در اختتامیه دومین جشنواره خاطره نویسی کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی همزمان با مراسم گرامیداشت یازدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور روز ۱۷ اسفند ماه تقدیر شدند.

گفتنی است زهرا خسروی کتابدار کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیا(ص) رشت است و پیش از این نیز موفق به کسب عناوین برتر شده بود.

download (5) download (1) download (2) download (3) download (4)

About سردبیر ارشد

Check Also

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان خبر داد؛ ۱۰ پروژه بزرگ و حیاتی شرکت برق منطقه‌ای گیلان برای عبور موفق از تابستان جاری آماده بهره‌برداری است

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان خبر داد؛ ۱۰ پروژه بزرگ و حیاتی شرکت …