چاپ مطلب چاپ مطلب

با حضور مدیر کل امور شهری و شوراها پورحسین به عنوان شهردار واجارگاه معرفی شد

اختصاصی همای گیلان : رئیس شورای شهر واجارگاه در جلسه معارفه شهردار جدید واجارگاه گفت : شورا یک نهاد تازه تأسیس      می باشد که به فرمان امام (ره) محقق شد و طی این مدت دارای نواقصی بود که امیدواریم به حد بلوغ وشکوفایی برسد.

SAM_0387

محمد هادی پورامیر ضمن حمایت مسئولین از این نهاد نورسیده افزود : موفقیت حاصل نمی شود مگر اینکه ما شوراها را به رسمیت بشناسیم و شوراها هم به وظایف خود عمل نمایند.

وی تصریح نمود : امیدوارم با انتخاب مهندس پورحسین به عنوان  شهردار واجارگاه در پیشگاه خداوندومردم سربلند شویم.

رئیس شورای شهر واجارگاه اضافه نمود : یک انسان هر کجا باشد در محضر خداست و خداوند بااوست وقتی هدف ما خدمتگزاری باشد قطعاً در این راه خداوند به ما کمک خواهد نمود.

امام جمعه کلاچای :شوراها باید به خرد جمعی احترام بگذارند

آنگاه امام جمعه کلاچای ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ماه رجب تقارن این تودیع و معارفه را با این ایام ، مبارک خواند.

حجت الاسلام احمدی با تأسی به فرموده امام محمد باقر که کمال خوشبختی یک فرد در دین شناسی است عنوان داشت : کسی که می خواهد در عرصه مدیریت وارد شود لازمه اش این است که با مدیریت فرهنگی و خدمت رسانی از لحاظ اسلامی آشنا باشد.

وی سپس با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که فرهنگ بالاتر از اقتصاد است گفت : در اقتصاد باید فرهنگ اسلامی را رعایت کنیم و در این زمینه باید از مدیران خلاق استفاده نمائیم تا شاهد اقتصادی پویا باشیم.

امام جمعه کلاچای یادآور شد : شهرداری جایگاهی است که مؤسسه غیر انتفاعی است و دارای سرمایه بوده و دست برای خدمتگزاری باز است درشهرداری است که شوراها با خرد جمعی تصمیم گیری می کنند و همه باید به این تصمیم نهایی احترام گذاشته تا دچار اختلاف نشوند.

حجت الاسلام احمدی افزود : شناخت شهر فقط محدود به مسائل عمرانی نمی شود بلکه یک شهردار باید بعنوان یک شخصیت فرهنگی در شهر مدیریت کند و در دل مردم نفوذ نماید و با اندیشه های مردم آشنا باشد.

وی امانت داری را از شاخصه های مهم یک شهردار موفق و مومن دانست و گفت: یک شهردار باید همیشه به خاطر داشته باشد که این سرمایه ها در دست او یک امانت است و باید با پاک دستی سرمایه ها را در جای درست و مناسب هزینه نماید و در سایه همدلی و همیاری در مسیر خدمتگزاری گام بردارد.

امام جمعه کلاچای افزود : البته مردم نیز باید صبور باشند و آستانه تحمل خود را بالا ببرند.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری رودسر:طی مدت تصدی اینجانب سه میلیارد برای شهرداری هزینه کرده ام

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری رودسر : در ادامه شهردار سابق واجارگاه و معاون فعلی سیاسی امنیتی فرمانداری رودسر ضمن تشکر از شوراهای دوره دوم و سوم که فرصت خدمتگزاری رادر شهرداری برای وی فراهم نمودند گفت : یکی از مهمترین اقدامات ما ، برگزاری همایشی به منظور تجلیل از اندیشمندان و نخبگان این دیار بود که در بطن خود اهدافی داشت که موجب استقرار دانشکده فنی ، مهندسی شرق گیلان با ۳۰۰ دانشجو گردید که یوسف پورامیر اضافه کرد : طی این مدت ما برای این شهر ۳ میلیارد تومان هزینه نمودیم که احداث پارک جنگلی ۵ هکتاری،‌ آسفالت کوچه ها ، خیابانها و معابر ، همچنین احداث پارک در داخل شهر ، احداث جاده دسترسی به ساحل ، واگذاری ۷۵۰۰ متر زمین به ورزش جوانان جهت تکمیل زمین فوتبال ، بازسازی مزار شهدا از آن جمله می باشد.

SAM_0363 SAM_0364 SAM_0365 SAM_0373 SAM_0368 SAM_0366 SAM_0375 SAM_0379 SAM_0381

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …