چاپ مطلب چاپ مطلب

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار گیلان؛ افتتاح پروژه های ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان رودسر با اعتباری بالغ بر ۱۱۵ میلیارد ریال

در آخرین روز از هفته دولت با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار گیلان پروژه های ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان رودسر با اعتباری بالغ بر ۱۱۵ میلیارد ریال افتتاح شد.

همای گیلان، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر آذر جهرمی وزیر ارتباطات و دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان در آخرین روز از هفته دولت باحضور در بخش رحیم آباد شهرستان رودسر، ۵۱ نود نسل دوم و سوم همراه اول را در حوزه شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر ۸۷ میلیارد ریال افتتاح کردند.

همچنین ۸ سایت نسل دوم، سوم و چهارم ایرانسل در حوزه های مختلف شهری، روستایی و جاده ای با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

از دیگر پروژه های افتتاح شده در بخش رحیم آباد شهرستان رودسر توسط وزیر ارتباطات و استاندار گیلان توسعه زیر ساخت شبکه ملی اطلاعات در ۱۷ روستا که در راستای خدمات الکترونیک و از محل اعتبارات طرح uso با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال است.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …