چاپ مطلب چاپ مطلب

برای دومین سال پیاپی؛ عبدالرضا ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان شد

همای گیلان، در جلسه عصر امروز -یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷- شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان که با دستور انتخاب دبیر این شورا در دفتر حزب اتحاد ملت منطقه گیلان در رشت برگزار شد، عبدالرضا ابراهیمی، رییس حزب اتحاد ملت منطقه گیلان و نماینده اصلی این تشکل در شورای هماهنگی، به اتفاق آرا و برای دومین سال پیاپی، به عنوان دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان انتخاب شد.

بر اساس آیین‌نامه نحوه تشکیل واحدهای استانی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، رییس و نایب رییس شورای هماهنگی به صورت دوره‌ای و سه ماهه با قرعه‌کشی و دبیر این شورا به صورت سالانه و با آرای نمایندگان احزاب حاضر در جلسه انتخاب می‌شوند و انتخاب مجدد یک فرد به سمت دبیری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بلامانع است.

پیش از عبدالرضا ابراهیمی، فرشاد شریفی، دبیر مجمع دانش‌آموختگان ایران اسلامی منطقه گیلان و عضو شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت، مسئولیت دبیری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان را بر عهده داشت.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان، زیر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور (جبهه دوم خرداد سابق) فعالیت می‌کند و از ۲۷ حزب و تشکل سیاسی ملی و استانی اصلاح‌طلب تشکیل شده است.

About عطیه نصرتی

Check Also

مسوول نمایندگی ولی فقیه در دانشکده هوا فضای سپاه: «شهید رییسی» مزد یک عمر مجاهدت خود را از امام رضا (ع) گرفت

حجت‌الاسلام نعمت الله فخری عصر شنبه در مراسم یادبود سیدالشهدای خدمت و همراهانش در مسجد …