چاپ مطلب چاپ مطلب

بررسی آشفته بازار شورای شهر لنگرود در گفت و گو با یک منبع آگاه ؛ کار پسر حجامی را شهردار سابق ردیف کرد / خانوم سخنگو ، دامادش را اضافه کرد / جایگزین گلباغی در شورا هم بی نصیب نماند! + اسامی + جزئیات

همای گیلان: تشکیل شورای اسلامی شهرها می توانست نقطه عطفی برای مدیریت مشارکتی در کشورمان باشد ولی تا به امروز تنها حسرت و آرزویش را برای ما گذاشت.

در اکثر کشور های جهان با توجه به اینکه تمامی مسئولیت های یک شهر بر عهده شهردار است، شهردار به عنوان بالاترین مقام شهری شناخته می شود ولی در کشور ما بدلیل عدم وجود مدیریت واحد شهری که بزرگترین نقطه تمایز ما با شهرداری های کشور های توسعه یافته می باشد تا جایی که در بعضی شهرهای گیلان ، شهردار بدون اجازه شورا آب هم نمیتواند بخورد و این مسئله نیاز به ادله و اثبات ندارد.

باتوجه به گزارش های اخیر  از آخرین اقدامات شورای شهر لنگرود درخصوص جذب و به کارگیری بستگان خود در مجموعه شهرداری به انواع و اقسام طرفندها، امروز در گفت و گو با یک منابع آگاه به بررسی چند و چون بیشتر این ماجرا پرداختیم که وی اظهار کرد: در زمان شهردار سابق تعدادی را به یکباره جذب کرده بودند و در اواخر کار وی نیز تعدادی را که پشت و پناهی نداشتند پس از یک سال و اندی خدمت برای شهرداری اخراج کردند!

این فرد مطلع مدعی شد که مصوبه جذب بستگان و نزدیکان شورای شهر لنگرود در زمان افشین گلباغی صورت گرفت که بلافاصله از سوی فرمانداری برگشت خورد.

insdfddex

این فرد آگاه تصریح کرد: تا به امروز فرزندان علی اصغر حجامی ، سیدعبدالله میرموسوی و داماد رقیه سروری مشغول به کار شدند و دیگر اسامی منتشر شده در فضای مجازی صحت ندارد.

شنیده ها حکایت از این دارد که روزهای اخیر نامه ای از سوی استانداری به مجموعه شهرداری لنگرود رسیده که در آن اسامی ۱۶ نفر قید شده است که در این گفت و گو این منبع آگاه  تنها به این ۳ مورد اشاره داشت و مابقی را تکذیب کرد.

Image result for ‫اصغر حجامی‬‎

همچنین گفته شد: کار فرزند حجامی عضو شورای شهر لنگرود را افشین گلباغی،شهردار سابق سر و سامان داد و بعید است در زمان سرپرستی بوده باشد.

در ادامه وی اضافه کرد: جذب فرزندان و بستگان غلامرضا منصفی ، رحیم شیخ طاهر ، ناصر احمدی شاد ، تقی شریفی و خانوم سیگارودی صحت ندارد و در حد شایعه بوده است.

Image result for ‫سروری لنگرود‬‎

در پایان این منبع موثق اسامی افرادی که با رانت شورای شهر لنگرود و به هر شکل و شمایلی که روی کار آمده اند و مشغول به کار شدند را معرفی کرد:

۱- مهدی حجامی فرزند علی اصغر حجامی

۲- رسول صوفی داماد رقیه سروری

۳- سیدمحمد موسوی فرزند سیدعبدالله میرموسوی

/  تابناک

About سردبیر

Check Also

نظرعلی علیزاده:ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود

ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود سردار نظر علی علیزاده نامزد دوازدهمین دوره …