چاپ مطلب چاپ مطلب

برگزاری جلسه پایان سال هیات پزشکی ورزشی گیلان جلسه پایان سال هیات پزشکی ورزشی گیلان و تقدیر از باشگاهها برگزار شد

همای خبر به نقل از برنا؛ جلسه پایان سال هیات پزشکی ورزشی گیلان و تقدیر از باشگاه ها با حضور حبیب جهانی سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گیلان ،محمد علی رستمی مسوول امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان استان ،دکتر محمد صادقی رییس هیات پزشکی ورزشی گیلان ،جمعی از مدیران باشگاه ها و ورزشکاران برگزار شد.

 دکتر محمد صادقی رییس هیات پزشکی و ورزشی گیلان در این جلسه مطرح کرد: هیات پزشکی ورزشی استان در راستای حمایت از توسعه ورزش نوجوانان واحدی را دایر کرده بعنوان بخش استعداد یابی ورزشی نوجوانان که با هیات مربوطه دراین زمینه همکاری میکند.

وی گفت : هدف ما یک همکاری دو طرفه بین هیات و باشگاه ها در این خصوص میباشد. بی شک با این همکاری ورزش همگانی و قهرمانی دراستان ارتقا یافته و یک نوجوان با توجه به فیزیک بدنی و شرایط روحی روانی رشته ورزشی مناسب خود را انتخاب میکند.
صادقی در ادامه اظهار داشت: هیات پزشکی ورزشی حوزه کاری بسیار وسیعی دارد که برگزاری دوره های مختلف آموزشی نیز یکی از برنامه های بسیار مهم این هیات است.

وی با بیان اینکه بحث پیشگیری از آسیب دیدگی ورزشی نیز یکی دیگر از حوزه های کاری مهم این هیات است ،افزود:هدف ما دراین راستا این است که به سمتی برویم که از آسیب های ورزشی تا حد زیادی جلوگیری کنیم و ارزیابی جسمی و روحی روانی هم دراین خصوص انجام می‌گیرد  وبابرگزاری ‌کلاسهای آموزشی سعی میکنیم تا حد قابل توجهی از آسیب های ورزشی جلوگیری کنیم.

رییس هیات پزشکی ورزشی گیلان تاکید کرد:تاییدیه هیات پزشکی ورزشی برای تمدید مجوز باشگاه ها الزامی است و سعی ما بر آن است تا شاخصه های مد نظرمان در باشگاه ها لحاظ شود.

وی گفت :در بحث درمان نیز در حوزه پوشش درمان سیر روند تعیین غرامت و خسارت را برای رفاه حال ورزشکاران عزیز کوتاه‌تر نمودیم .

صادقی خاطر نشان کرد:درحوزه توانبخشی نیز بخش فیزیوتراپی و توانبخشی با دستگاه های جدید تجهیز شده است.

وی در خاتمه افزود:تمامی خدمات هیات پزشکی ورزشی استان با تخفیف های قابل توجه برای ورزشکاران منجمله ورزشکارانی که شرایط مالی مناسبی ندارند بصورت رایگان خواهد بود.

شایان ذکر است در پایان این جلسه مسئولان باشگاه ها و ورزشکاران ضمن بیان مشکلات حوزه ورزش در خصوص برنامه های ورزشی وتوسعه ورزش به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

شایان ذکر است از باشگاه های ورزشی تقدیر و تجلیل بعمل آمد

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …