چاپ مطلب چاپ مطلب

برگزاری مراسم یادبود شهید رئیسی در قلب بازار رشت

برگزاری مراسم یادبود شهید رئیسی در قلب بازار رشت

معاون امور اقتصادی استانداری گیلان گفت:
فعال سازی ۲۷۰ واحد تولیدی گیلان، توجه شهید رئیسی به حفظ سرمایه ملی بود.

همای خبر- نقل از  روابط عمومی اداره کل صمت گیلان: مراسم یادبود شهدای خدمت به پاسداشت خدمات ارزنده و جهادی شهید رئیسی با محوریت اداره کل صمت و همکاری اتاق اصناف رشت و سازمان بسیج اصناف،بازاریان و فعالان اقتصادی در مسجد صفی در قلب بازار شهرستان رشت با حضور جمع کثیری از کسبه و بازاریان حق شناس و متدین با سخنرانی معاون امور اقتصادی استانداری گیلان برگزار شد.
در این مراسم؛ حسین محمدیان،معاون امور اقتصادی استانداری گیلان به تبیین فعالیت‌های جهادی دولت شهید رئیسی در گیلان پرداخت و اظهار داشت: در دولت شهید جمهور خادم الرضا اقدامات ارزشمندی انجام شد و یکی از آنها، فعال سازی مجدد بیش از ۲۷۰ واحد تولیدی گیلان در راستای توجه به حفظ سرمایه‌های ملی در حوزه‌های صنعت، کشاورزی و گردشگری بود.
وی از ارتباط وتعامل بی‌نظیر دیپلماسی و میدان در دولت شهید رئیسی به عنوان یک نقطه قوت نام برد و گفت: این تعامل و ارتباط باعث شد که در این سه سال بسیاری از مطالبات معوق کشور از سایر کشورها نظیر کره جنوبی، انگلیس، چین و عراق و … را گرفتیم.
معاون استاندار به اعتماد جوانان تحصیل کرده در دولت شهید رئیسی اشاره نمود و ادامه داد: در طی این دو سه سال به همت جوانان و نخبگان و حمایت از آنها؛ تعداد شرکت‌های دانش بنیان از ۵۴ واحد به ۸۶ واحد رسیده است.
حسین محمدیان از اخلاص و مردم داری شهید رئیسی به عنوان یک ویژگی شخصیتی برجسته یاد کرد و گفت: حضور وصف ناپذیر مردم کشور در مراسمات عزاداری خادم الرضا و حتی مردم سایر کشورها نظیر کشمیر بیانگر اوج اخلاص و مردمداری این شهید راه خدمت بود.
وی سفرهای عملیاتی تیم دولت به استان‌ها را شاه بیت اقدامات موثر و ماندگار دولت شهید رئیسی دانست و تشریح کرد: ایشان به انجام بیش از ۴۷ سفر استانی از جمله گیلان با برکات زیاد پرداخت و پروژه آزادراه رشت به قزوین و اتصال راه آهن رشت به منطقه آزاد، نتایج پیگیری ویژه ایشان برای مردم گیلان بود.
معاون امور اقتصادی استانداری گیلان اختصاص ۷۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات را برای تکمیل و احیای واحدهای اقتصادی گیلان را یکی دیگر اقدامات شایسته دولت دکتر رئیسی توصیف کرد و با تاسی از سخن رهبر معظم انقلاب گفت: خدمات خالصانه دولت شهید رئیسی فقط منحصر به دوره حیات او نیست و این راه باز شده و این خدمات و آبادانی کشور ادامه خواهد یافت.

About نسرین عشقی

Check Also

کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت : موافقت شورا با پرداخت کمک مالی به تیم فوتبال داماش رشت/

کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت : موافقت شورا با پرداخت کمک مالی به تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *