چاپ مطلب چاپ مطلب

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال جشنواره و نمایشگاه توانمندیهای حوزه صنعت، معدن و تجارت گیلان همراه با فروش فوق العاده محصولات تولیدی برگزار می شود  

همای گیلان:جشنواره و نمایشگاه بزرگ توانمندیهای حوزه صنعت ، معدن و تجارت گیلان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر سالجاری در استان برگزار می گردد.

81470467-6213889

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اعلام این مطلب افزود : این نمایشگاه از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۰ بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاههای استان گیلان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان علی منتظری گفت : در نمایشگاه مذکور بیش از ۲۰۰ واحد عمده تولیدی، صنفی و شرکتهای منتخب پخش کالا در استان حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد : از اهداف مهم این برنامه ارائه آخرین دستاوردهای و ظرفیتهای استان در عرصه تولید و تجارت و ترویج فرهنگ مصرف کالاهای تولید داخل می باشد.

وی افزود : برنامه یاد شده بر اساس سیاستهای وزارت صنعت، معدن و تجارت و رهنمودهای استاندار محترم گیلان برگزار شده و برای اولین بار بصورت جامع تمامی دست اندرکاران و فعالان اقتصادی از حوزه تولید شرکتهای پخش و واحدهای صنفی که نمایانگر پروسه تولید تا مصرف کالا می باشند در این نمایشگاه بصورت یکجا حضور خواهند داشت.

منتظری همچنین گفت :  در حوزه صنعت و معدن پیگیر حضور واحدهای شاخص استان به ویژه واحد تولیدی محصولات غذایی، صنایع نساجی، محصولات سلولزی، صنایع دارویی و بهداشتی، قطعه سازی خودرو، صنایع معدنی و صنایع نوین هستیم و در حوزه اصناف نیز عمدتاً واحدهای صنفی تولیدی در عرصه پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی و پروتئینی و لوازم منزل در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی افزود : با هدف سهولت تامین مایحتاج شهروندان محترم و نیز عرضه محصولات تولیدی کشوری و استانی، فروش فوق العاده محصولات مذکور نیز با تخفیفات ویژه و قیمتهای مناسب در این نمایشگاه صورت می پذیرد.

منتظری تصریح کرد : در کنار نمایشگاه مذکور فضای مناسبی نیز جهت برگزاری نمایشگاه منطقه ای نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار با مشارکت استانداری گیلان و با حضور بانوان کارآفرین و تولید کننده از چندین استان با محوریت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در نظر گرفته شده است.

 

About سردبیر ارشد

Check Also

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد شهردار لاهیجان از …