چاپ مطلب چاپ مطلب

*بیستمین جشنواره فرهنگی هنری به میزبانی زندان مرکزی رشت برگزار شد*

بیستمین جشنواره فرهنگی هنری در زندان مرکزی رشت برگزار، وبعد از بررسی آثارِ زندان های تابعه، زندان مرکزی رشت مقام نخست را کسب کرد .

همای خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان گیلان، در راستای برگزاری بیستمین جشنواره فرهنگی هنری زندان های کشور، زندان مرکزی ، میزبان گروه های هنری زندان های تابعه گیلان شد .
محمدی اصل مدیرکل زندان های گیلان ضمن تشکر از همکاران در حوزه اصلاح و تربیت ،اهمیت و نقش جایگاه برنامه های فرهنگی ، اصلاحی و تربیتی را در توانمندی و افزایش مهارت های گروه هدف مهم شمرد و گفت :‌در راستای دستاورد های نظام زندانبانی اسلامی ،جهاد تببین یکی از محور های مهم در برنامه های فرهنگی است و وظیفه خود می دانیم درراستای محوریت جهاد تبیین، ارزش های اسلامی و باور های دینی را با بکارگیری مناسب برنامه های اصلاحی و تربیتی و ساخت محتوای مناسب ارتقا دهیم.
وی برنامه های اصلاحی و تربیتی را پس از آزادی نیز مهم شمرد و افزود، ملاک‌ و معیارها در حوزه برنامه های فرهنگی باید بگونه ای باشد که فرد آزاد شده زندگی‌ سعادتمندانه‌ای در جامعه داشته باشد و تاثیر مثبت آن نیز در زوایای مختلف زندگی و خانوادگی آن نمایان شود .
در این جشنواره که با حضور داوران از حوزه هنری انقلاب اسلامی استان گیلان همراه بود، بعد از بررسی آثارِ زندان های تابعه، زندان مرکزی رشت مقام نخست را کسب کرد .

انتهای خبر /

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …