چاپ مطلب چاپ مطلب

توقف خودرو حامل چوب قاچاق در رودبنه

گروه استان‌ها – گیلان – فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان گفت: در بازرسی از یک دستگاه خودرو باری نیسان در بخش رودبنه ، ۴ تن چوب قاچاق کشف شد.


همای خبر/سرهنگ “حمید محمدی‌نسب” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به پیامدهای ناشی از قطع بی‌رویه درختان و قاچاق چوب، اظهار داشت: جنگل به عنوان یکی از مواهب الهی در زندگی و سلامت انسان و محیط زیست، تاثیرات بسزایی دارد و به همین دلیل باید در حفظ آن کوشا بود.
وی در ادامه با بیان اینکه ماموران انتظامی بخش رودبنه حین گشت‌زنی در حوزه روستایی به یک دستگاه خودرو باری نیسان که در حال تردد بود، مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو، ۴ تن چوب قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از تشکیل پرونده و معرفی متهم ۳۴ ساله به مرجع قضائی خبر داد و گفت: چوب‌ها به اداره منابع طبیعی تحویل داده شد و کارشناسان ارزش این کشفیات را ۱۵۰ میلیون ریال برآورد کردند.
این مقام انتظامی در پایان حفاظت از منابع طبیعی را وظیفه همگانی عنوان کرد و از مردم خواست در صورت اطلاع یا مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …