چاپ مطلب چاپ مطلب

تیم شاخه نبات قهرمان نخستین دوره لیگ تیراندازی بانوان گیلان


هفته پایانی رقابت های نخستین دوره لیگ تیراندازی بانوان استان گیلان با برتری تیم شاخه نبات در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت پایان یافت.

untitled

Read Moreبه گزارش همای گبلان؛ در این رقابت ها تیم نبات رشت با کسب ۴۶ امتیاز در جایگاه نخست جدول رده بندی قرار گرفت.

علی علیجانپور مسئول کمیته لیگ تیراندازی گیلان  گفت: در هفته چهارم این مسابقات زینب طوماری از تیم شاخه نبات رشت با کسب رکورد ۳۸۳ امتیاز مقام نخست بخش انفرادی رشته تپانچه بادی را از آن خود کرد.

همچنین زهرا عیسی پور با امتیاز ۳۶۰ از تیم شاخه نبات رشت و سارا فلاح خوش خلق با امتیاز ۲۶۷ از تیم هدف تالش به ترتیب رتبه دوم و سوم بخش انفرادی تپانچه بادی را کسب نمودند.

در بخش انفرادی رشته تفنگ بادی نیز طاهره شادپور علیزاده با کسب رکورد ۳۸۷ امتیاز از تیم شاخه نبات رشت مقام نخست بخش انفرادی را بدست آورد.

نصیبه علمی با کسب رکورد ۳۸۴ امتیاز از تیم هدف تالش و زهرا دانیالی با امتیاز ۳۸۱ از تیم شاخه نبات رشت به ترتیب مقام های دوم و سوم بخش انفرادی تفنگ بادی را از آن خود کردند.

در بخش تیمی تپانچه بادی به ترتیب تیم ‌های شاخه نبات رشت، بندر انزلی و هدف تالش مقام ‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در بخش تیمی تفنگ بادی نیز تیم های شاخه نبات رشت، بندر انزلی و هدف تالش عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

بنا بر این گزارش، در پایان نخستین دوره لیگ تیراندازی بانوان گیلان تیم شاخه نبات رشت با ۴۶ امتیاز عنوان قهرمانی این رقابتها را از آن خود کرد و تیم های بندر انزلی با ۳۷ امتیاز و هدف تالش با ۳۶ امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

 

 

 

 

About

Check Also

گلایه تند حردانی از استقلال:  نخواستم پرسپولیس بروم…

گلایه تند حردانی از استقلال:  نخواستم پرسپولیس بروم… مدافع جدید سپاهان درباره جدایی از استقلال …