چاپ مطلب چاپ مطلب

تیم مقاومت قهرمان نخستین دوره لیگ تیراندازی آقایان گیلان

 

 به گزارش همای گیلان هفته پایانی رقابت های نخستین دوره لیگ تیراندازی آقایان استان گیلان با برتری تیم مقاومت در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت پایان یافت.

Read More در این رقابت ها تیم مقاومت رشت با کسب ۴۴ امتیاز در جایگاه نخست جدول رده بندی قرار گرفت .

علی علیجانپور مسئول کمیته لیگ تیراندازی گیلان  گفت: درهفته چهارم این مسابقات سجادزحمتکش ازتیم مقاومتباکسب رکورد ۲۷۷ امتیاز مقام نخست بخش انفرادی رشته تفنگ بادی را از آن خود کرد.

همچنین رجب میرزاباقری با امتیاز ۲۷۱ از تیم ملوان ب و دامون استادیان با امتیاز ۲۶۷ از تیم ملوان الف به ترتیب رتبه دوم و سوم بخش انفرادی تفنگ بادی را کسب نمودند.

در بخش انفرادی رشته تپانچه بادی نیز محمد حسین ابوالقاسمی با کسب رکورد ۲۸۰ امتیاز از ملوان الف مقام نخست بخش انفرادی را بدست آورد.

محمد رضا حاجتی مدارایی با کسب رکورد ۲۷۳ امتیاز از تیم راه و شهرسازی و قربانعلی محمدی نژاد با امتیاز ۲۷۲ از تیم مقاومت به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

در بخش تیمی تپانچه بادی به ترتیب تیم ‌های مقاومت، ملوان الف و راه و شهرسازی مقام ‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در بخش تیمی تفنگ بادی نیز تیم های مقاومت، ملوان ب و راه و شهرسازی عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

بنا بر این گزارش، در پایان نخستین دوره لیگ تیراندازی آقایان گیلان تیم مقاومت با ۴۴ امتیاز عنوان قهرمانی این رقابتها را از آن خود کرد و تیم های ملوان الف و ملوان ب به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

 

 

About

Check Also

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران نوروزی

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران …