چاپ مطلب چاپ مطلب

جبار کوچک نژاد:۱۸ هزار واحد مسکن مهر در رشت و ۱۰ هزار واحد در دیگر شهرستان‌های گیلان در حال ساخت است

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه نیروهای اصولگرا و مذهبی باید به دولت برای انجام برنامه‌ها کمک کنند، گفت: اصولگرایان عملکرد استاندار گیلان را رصد می‌کنند

axe8930

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به اینکه، ۱۸ هزار واحد مسکن مهر در رشت و ۱۰ هزار واحد در دیگر شهرستان‌های گیلان در حال ساخت است، اظهار کرد: بیشتر واحدهای مسکن مهر که توسط سپاه، کمیته امداد و برخی تعاونی‌ها ساخته شده، به اتمام رسیده است.

وی افزود: برخی از واحدهایی که به صورت قراردادهای سه‌جانبه درحال ساخت هستند، اکنون تنها با ۲۰ درصدپیشرفت فیزیکی مواجه هستند که بسیار نامناسب است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه وضعیت واحدهای مسکن مهر در گیلان دارای شرایط بحرانی است، تاکید کرد: حتی برای مسیر ورود و خروج مسکن مهر رشت تصمیم صحیحی گرفته نشده است.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه نیروهای اصولگرا و مذهبی باید به دولت برای انجام برنامه‌ها کمک کنند، تصریح کرد: نیروهای ارزشی باید برخورد نقادانه با دولت داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نیروهای اصولگرا و ارزشی گیلان در همه عرصه‌ها حضور فعال دارند، خاطرنشان کرد: اصولگرایان عملکرد استاندار گیلان را رصد می‌کنند.

‌نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت باید در عملکرد خود به نگاه مقام معظم رهبری توجه بیشتری داشته باشد، اظهار کرد: دولت در انجام وظایف خود باید از افراد اندیشمند و توانمند استفاده کند./تسنیم

 

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …