چاپ مطلب چاپ مطلب

جزئیات دادگاه مهدی قائدی از زبان مادر مرحوم شاکر

خانم باقری می‌گوید بازیکن استقلال در جلسه روز گذشته بار دیگر تاکید کرد پشت فرمان نبوده است.

همای گیلان، روز گذشته دادگاه تصادف جنجالی سال گذشته در بوشهر برگزار شد. در این تصادف مهدی قائدی بازیکن مطرح استقلال حضور داشت. چند روز پس از آن احمدرضا شاکر دوست نزدیک مهدی به دلیل ضربه شدید مغزی دار فانی را وداع گفت. در کروکی پلیس هم اعلام شد مهدی قائدی پشت فرمان بوده است. از آنجا که این بازیکن گواهینامه ندارد طبیعتا برایش دردسر بزرگی درست می‌شد. قرار بود دیروز رای نهایی درباره این پرونده بعد از شکایت خانواده مرحوم شاکر صادر شود اما به دلیل تغییر قاضی پرونده دوباره در صدور رای وقفه ایجاد شد. خانم باقری مادرم احمدرضا درباره این دادگاه توضیحاتی به سایت خبرآنلاین می‌دهد.

او ابتدا درباره تغییر قاضی پرونده توضیح می‌دهد: «ما چهارشنبه گذشته متوجه این موضوع شدیم. من باید همین جا از قاضی انصاری تشکر کنم. او قاضی قبلی پرونده بود و از روز اول خیلی بی طرفانه و کاملا صادقانه به این پرونده رسیدگی کرد. باید از آقای اکبری و بخشی دو دادیار پرونده و همینطور دیگر مسئولان قضایی تشکر کنم. آنها از روز اول واقعا زحمت کشیدند. در حال حاضر قاضی مددی قاضی پرونده هستند که قطعا ایشان هم خیلی دقیق به مسایل رسیدگی می‌کنند.»

خانم باقری درباره اتفاقات رخ داده در دادگاه روز گذشته توضیح می‌دهد: «آقای مددی پرونده را به طور کامل خوانده بودند. سوالاتی برایشان به وجود آمده بود. جلسه دیروز هم بیشتر سوال و جواب بود. هم از ما سوالاتی شد و هم از ۴ نفری که در خودرو حضور داشتند.»

او در پاسخ به این سوال که آیا قائدی باردیگر کتمان کرد راننده خودرو بوده چنین جواب می دهد: «بله، او بار دیگر گفت که پشت فرمان نبوده که باعث دلخوری ما شد چون توقع داشتیم حقیقت را برای یک بار بگوید.  البته سه نفر دیگری هم که در ماشین حضور داشتند گفتند قائدی پشت فرمان نبوده است. ادعای آنها این بود که مهدی ابتدا پشت فرمان بوده ولی از یکجایی به بعد مالک خودرو پشت فرمان نشسته است ولی آنها حافظه‌شان قوی نیست چراکه در صحبت‌های اولیه گفته بودند مهدی پشت فرمان بوده است. حسن پور مالک خودرو به راننده اورژانس گفته بود مهدی قائدی پشت فرمان بوده است. خانم رهنما هم که در ماشین بود بعد از تصادف گفته بود قائدی پشت فرمان بوده و این حرف ها به عنوان مستند در پرونده هست.»

خانم باقری در پایان درباره رای نهایی پرونده می گوید: «قرار شد بررسی های بیشتری صورت بگیرد و هنوز زمان بعدی دادگاه را به ما اعلام نکرده اند.»

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …