چاپ مطلب چاپ مطلب

جعفرزاده در جلسه شورای شهرستان رشت؛ مردم رشت نیاز به قیم ندارند/ شوراها در واقع خود مردم هستند

همای گیلان: غلامعلی جعفرزاده در جلسه شورای شهرستان رشت که امروز برگزارشد اظهارداشت: شورا در واقع یعنی خرد جمعی و کار شورایی که در بسیاری از کشورها درحال اجرا می باشد و حتی دربسیاری ازکشورها اداره آموزش وپرورش نیز به صورت شورایی صورت می گیرد.

وی افزود:برای پیشرفت و اقتصاد مقاومتی و ایجاد یک مقاومت اقتصادی باید شوراها کارها را به دست گیرند.

مهندس جعفر زاده ادامه داد: دولت تدبیر و امید کار را به مردم واگذار کرده است و در مجموع از قانون سوم قانونگذار سعی در واگذاری امور و کوچک نمودن دولت داشته است هرچند که درکشور ما بسیاری از افراد تفکر خرد جمعی را ندارند اما ما باید درشوراها ترویج دهنده تصمیم گیری های جمعی باشیم.

وی متذکرشد: در سالهای دور اولین های زیادی درشهرستان رشت به وقوع پیوست، مثلا اولین داروخانه شبانه روزی،اولین بانوی هنرمند در تاتر وسینما ،اولین شرکت دارو سازی و اولین مدرسه شبانه روزی و…در رشت ایجاد شد اما در دههای اخیر به دلیل حاشیه ها و تسویه حساب های شخصی افراد در این شهر شاهد هیچ اتفاق قشنگی نیستیم و در بسیاری از زمینها حتی از سایر استانها عقب مانده ایم .

جعفرزاده متذکرشد:مردم این شهرستان نیاز به قیم ندارند و خودشان کار را در دست می گیرند و شوراها درواقع خود مردم هستند و ما باید همه افکار را پذیرا باشیم و با یک خرد جمعی در پیشبرد اهداف نظام وجامعه گام برداریم .

وی خاطرنشان کرد: اگرتنها با اتکاء با یک گروه بخواهیم کار کنیم راه به جایی نخواهیم برد و ما باید به سوی نخبگان جامعه برویم .

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و تنها چیزی که می تواند کشور را از این مشکلات رها کند، وفاق، دوستی و همدلی است ما به تنهایی به هیچ کجا نخواهیم رسید و همه باید همراه شویم./ایسنا

About

Check Also

سرای تجاری ایرانیان در آستراخان؛ دعوا بر سر سندی که امکان انتقال ندارد

سرای تجاری ایرانیان در آستراخان؛ دعوا بر سر سندی که امکان انتقال ندارد حواشی پیش …