چاپ مطلب چاپ مطلب

جنجال یک استقلالی در اردوی قبل از بازی با الریان؛ مدافع سابق را از هتل بیرون کردند

بازیکنان تیم استقلال به دلیل بی احترامی یکی از مدافعان سابق این تیم در اردوی پیش از بازی با الریان وی را از اردو بیرون کردند.
با وجود اینکه استقلال بازی با الریان را بدون حاشیه به پایان برد و با دو گل حریفش را شکست داد اما پیش از شروع بازی اتفاق عجیبی در اردوی این تیم رخ داد.
همای گیلان، به گزارش نامه نیوز، ظاهرا یک روز قبل از برگزاری بازی مدافع سابق استقلال که یک فصل در این تیم بازی کرده در اردوی این تیم حاضر شده و وقتی بازیکنان را در لابی هتل دیده خطاب به یکی از مدافعان استقلال با صدای بلند اعلام کرد: بر بدخواه منصوریان لعنت!
این جمله بازیکن سابق در حالی که تعداد زیادی از بازیکنان استقلال وی را نمی‌شناختند باعث جلب توجه سایرین شد اما در این بین چند بازیکن با تجربه استقلال دلیل حضور وی را اردو پرسیدند که باز هم با صدای بلند اعلام کرد که آمده تا در اردوی آبی پوشان حاشیه ایجاد کند!
وی با صدای بلند اعلام کرد که حرفهایش حاشیه درست می‌کند و دلش خواسته در اردوی تیم سابقش حاضر شود که در این بین چند بازیکن  استقلال مثل رحمتی، منتظری، حیدری، به عنوان بزرگترهای تیم از وی خواستند هر چه سریعتر اردو را ترک کند تا تیم دچار مشکل نشود. 
در این بین رفتارهای عجیب مدافع سابق آبی ها که سابقه بازی در تیم‌های آسیایی شرقی را دارد، صدای اعضای کادر پزشکی و تدارکات را هم در آورد تا اینکه وقتی کادر فنی تیم متوجه شد بازیکنانی مثل چشمی، شجاعیان، اسماعیلی و غفوری هم از این رفتار های وی ناراحت هستند با همراهی بازیکنان، مدافع سابق این تیم را از اردو بیرون کردند.
با گذشت چند روز از این اتفاق هنوز مشخص نیست چرا این بازیکن سابق در آستانه بازی به این مهمی در اردوی استقلال آن هم به شکلی عجیب حاضر شده است.
 
 

About عطیه نصرتی

Check Also

با معرفی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان؛ رسول محمدپور سرپرست هیات بوکس استان گیلان شد

با معرفی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان؛ رسول محمدپور سرپرست هیات بوکس استان گیلان شد …