چاپ مطلب چاپ مطلب

حجت‌الاسلام جعفر شجونی احمدی نژاد مرده است/خودم را مقصر نمی‌دانم

همای گیلان:حجت‌الاسلام جعفر شجونی به «سلام نو» گفت: الان دیگر احمدی نژاد مرده است و دیگر پی کارش رفته است. بحث روی این مسائل دیگر فایده ای ندارد. در عالم وجود این مسائل امکان دارند اما اینکه صحیح است یا خیر را نمی دانم.

shajooniشجونی ادامه داد: جاروجنجال راه انداخته‌اند و افکار مردم را مشغول یک مسائلی کرده اند. ما نباید راجع به این مسائل بحث کنیم. باید این سوالات را از آقای جوادی آملی پرسید.

وی افزود: ابن سینا می گوید هرچه را نمی فهمی را باید زیر گنبد امکان ببری. یعنی ممکن است که بعضی چیزها زیر گنبد امکان محقق شوند و آن‌ها را باور کنیم. امکان دارد که یک روز یک جوانی هم بتواند مثل آقای بهجت شود و این کار خوبی نیست که ما قاطعانه منکر این مسائل بشویم.

از احمدی‌نژاد حمایت نخواهم کرد

وی در پاسخ به این سوال که اگر احمدی‌نژاد مجددا کاندیدای ریاست جمهوری شود، آیا از وی حمایت خواهد کرد یا خیر، گفت: به خاطر مشایی نه. البته اگر مشایی هم نباشد باز هم نه. قحطی آدم نیست. ممکن است فردی بیاید که بهتر از احمدی نژاد باشد.

وی در خصوص تغییر نظر حمایتی بخشی از جریان اصولگرا در خصوص احمدی‌نژاد گفت: برخی از رفتارها باعث شد که شک و تردید پیدا کنیم. انسان قابل تغییر است. ممکن است انسان روزی یقین پیدا کند اما بعد مسائلی را ببیند و اذعان کند که در انتخابش اشتباه کرده است.

این فعال اصولگرا توضیح داد: الان برخی می ‌گویند که احمدی نژاد خیلی کار کرده و بی خوابی کشیده است. اما اینکه وزیر خارجه در سفر خارجی باشد و همانجا عزلش کنند از کارهای بد آقای احمدی‌نژاد بود. بیرون کردن خانم دستجردی به آن شکل هم درست نبود. رئیس جمهور می تواند کسانی را عوض کند اما راهش این نیست. این کارهای احمدی نژاد خیلی بیخود بود.

خودم را مقصر نمی‌دانم

جعفر شجونی در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر حمایت خود از احمدی‌نژاد، خود را در مشکلاتی که برای کشور پیش امده مقصر می‌دانید یا خیر، گفت: نه. انسان این است. انسان قابل تغییر است. من در بینش تغییر نکرده ام. احمدی نژاد تغییر کرد.

وی در پایان گفت: فقط یک بار که احمدی نژاد ۴۰۰ نفر از نمایندگان ادوار را دعوت کرد و افطار داد، ما هم رفتیم آن افطار را خوردیم. جدای از این کار دیگری با احمدی نژاد نداشتم. من حتی خودم مشکلات اداری داشتم. به من گفتند که مشکلات را بگویید و من هم گفتم که من خودم از طریق رایج قانونی کارها را پیگیری می کنم. البته رفتم و ضرر کردم.

About

Check Also

مدیرکل صمت گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید: صدور ۳۴ پروانه‌ صنعتی در گیلان در سه ماهه نخست امسال

مدیرکل صمت گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید: صدور ۳۴ پروانه‌ صنعتی در …