چاپ مطلب چاپ مطلب

حجت تمام شد!!/صاحب رهبر دکترای علوم سیاسی

اختصاصی همای گیلان: رهبر فرزانه انقلاب، امروز در بیاناتی مستدل، محکم و روشن گرانه نسبت به تحرکات و اقدامات نادرست برخی روسای جمهور قبلی!! و فعلی!!! نکات ارزشمندی را مطرح کردند‌ که تبیین برخی از آنها ضروری است:

✅ تبیین:
? ۱. شاید تردیدی نباشد که روسای جمهور فعلی و قبلی، مرجع ضمیر انتقادات بحق رهبری عزیز هستند. هرچند این سخنان بر مواضع و اقدامات اخیر #بهاری_ها!! بیش از سایرین صراحت و تطبیق دارد.

? ۲. بر مبنای سخنان حکیمانه رهبری معظم، برخی!! روسای جمهور و مدیران و سیاست ورزان!! عادت کرده اند به جای #پاسخ_گویی، در نقش اپوزیسیون ظاهر شوند. در این فضا عملا، به نام نقد و انتقاد و حتی #عدالت_طلبی، تهمت زنی و لجن پراکنی، با هدف جلب توجه رسانه ای و ابراز وجود سیاسی، صورت می گیرد.

? ۳. (مهم) همان طور که برخی جریانات در پی #دین_زدایی از فضای سیاسی و #انقلاب_زدایی از نظام هستند برخی دیگر، با #دین_داری_سیاسی و #انقلابی_نمایی!!! عملا در نقش مکمل گروه اول ظاهر شده اند.

? ۳. اصلاح مفاسد و حل گره های کشور نیاز به یک فرهنگ سیاسی و اخلاق سیاسی نشات گرفته از تعالیم اسلامی دارد. متاسفانه #بی_تقواها!!! با #بازی_افشاگری و اعتراض ها، عملا اتمسفر فرهنگی جامعه را با سخنان غیرمنصفانه و سیاسی کارانه خود، آلوده می کنند.

? ۴. بزرگترین #بی_تقوایی برخی روسای جمهور و مدیران فعلی!! و قبلی!!٬ بی توجهی به #نقشه_دشمن است. #کلان_استراتژی_دشمن در حال حاضر، «ناامید سازی» مردم از نظام و القای انگاره نادرست «فراگیری فساد» در میان مسولان است. متاسفانه نقش آفرین اصلی این سناریو برخی از عالی ترین!! مدیران هستند که هر یک، اعتماد عمومی مردم به بخشی از ارکان حاکمیت و نظام را متزلزل می کنند.

? ۵. سخنان امروز رهبری معظم٬ یک #شاخص برای همه کسانی که داعیه پیروی از ولایت را دارند محسوب می‌شود. چه بسا تاکنون برخی ها با توجیه های مختلف!! در تردید بسر می بردند. اما از این پس ارزیابی میزان صداقت بهاری ها!!‌و برخی هوادارانشان در ولایت پذیری، شاخص های دقیق رهبری است. #حجت بر همه تمام شد و استمرار جهت گیری های قبلی این گروه!! کاملا غیر قابل پذیرش است و مطلقا نسبتی با انقلابی گری و عدالت خواهی!! ندارد.

? ۶. وقتی #میزان_حال_فعلی افراد است؛ با صراحت و بدون استثناء می بایست از فتنه گری سیاسیون بی تقوا!! اعلام برائت کرد. بر خلاف انگاره خبیثانه جریان فتنه، هرگز ۹ دی حمایت از یک شخص!! یا حتی یک گروه نبود. بلکه ۹ دی حمایت از اصل نظام و ارزش ها بود‌‌.
?دهان شماتت گر فتنه گران خاموش باد!! انقلاب و این نظام الهی، با #ریزش_اشخاص!! متوقف نمی شود.
صاحب رهبر دکترای علوم سیاسی
۹دی ۹۶

با کانال همای خبر همراه باشید

 

 

About عطیه نصرتی

Check Also

رشد گرانی‌ها و قیمت‌های کمرشکن امان مردم را بریده؛ دولت رئیسی فقط یک تماشاچی منفعل است

رشد گرانی‌ها و قیمت‌های کمرشکن امان مردم را بریده؛ دولت رئیسی فقط یک تماشاچی منفعل …

One comment

  1. آقای دکترا …
    این مردم با یک مشت شعار نه جونشون میره سرکار ونه شکمشون سیر میشه.
    تموم مزرعه رو کلاغا غارت کردن تازه دارین واسه گنجشکا مترسک می سازین .
    چشمتون رو باز کنین لطفا مشکلات رو ببینین هرچند غم سواره هایی مثل شما با حقوق چند ده میلیونی رو‌غم پیاده نیست.