چاپ مطلب چاپ مطلب

حذف سارا بهمنیار از رقابت های کاراته وان چین

همای گیلان، چهارمین مرحله از رقابتهای کاراته وان در سال ۲۰۱۹ صبج امروز جمعه ۱۷ خردادماه به میزبانی چین در شانگهای آغاز شد. در مبارزات نوبت صبح و در رقابتهای وزن ۶۷- کیلوگرم سید علی کریمی با کسب ۵ پیروزی متوالی راه دیدار نهایی شد تا عصر یکشنبه برای کسب مدال طلا به دیدار «مادیرا» از ونزوئلا برود.
کریمی در این رقابتها «گوتینگ» از روسیه (۲ بر صفر)، «تادیسی» از مجارستان (۶ بر ۴)، «جیانلوکا دویوو» از ایتالیا (یک بر صفر)، «ماریون گارین» فرانسه (۲ بر صفر) و «سوپا گامفونیگت» از تایلند را شکست داد و به دیدار فینال راه پیدا کرد.

در این وزن تیم کشورمان سه نماینده دیگر هم داشت. هامون درفشی پور دور نخست برابر «مادیرا» از ونزوئلا (۲ بر ۲) با قانون سنشو باخت. با صعود «مادیرا» به دیدار نهایی، درفشی پور این شانس را دارد که در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز مبارزه کند.

امیرمهدیزاده بعد از برتری یک بر صفر مقابل «دیونوسیوس» از یونان، نتیجه را به «رافیض حسنوف» از آذریجان (۲ بر ۴) واگذار کرد و از گردونه مسابقات کنار رفت. امیررضا میرزایی نیز بعد از برتری مقابل «گومیو» از ژاپن در هانتی، نتیجه را به «ماریو هوزیچ» از مونته نگرو (۳ بر صفر) باخت و حذف شد.

در کاتای انفرادی بانوان فااطمه صادقی دور نخست با کسب امتیاز ۲۳.۲۶ نتوانست به دور دوم صعود کند. در مبارزات وزن ۶۰- کیلوگرم مجید حسن نیا بعد از سه پیروزی مقابل «هولی» از هنگ_کنگ (۲- صفر)، «الحربی» از عربستان (۲-۱) و «مینامی» از ژاپن (۴-۳)، در مبارزه چهارم نتیجه را (صفر -۵) به «الپیسبار» از قزاقستان واگذار کرد. این قزاق با صعود به دیدار نهایی باعث شد تا حسن نیا در گروه شانس مجدد برای کسب مدال طلا تلاش کند. دیدار نهایی این وزن یک مبارزه تمام قزاق بین «اسلدلیف» و «الپیسبار» می‌باشد.

در وزن ۵۰- کیلوگرم سارا بهمنیار بعد از دو پیروزی با نتایج مشابه (۱- صفر) برابر «کریستینا کاواکوپولوآ» از یونان و «گواسیکوا» از اسلواکی، در پیکار با «بتینا پلانک» از اتریش با تساوی یک بر یک متوقف و با قانون سنشو باخت. این اتریشی هم به چین تایپه باخت تا بهمنیار حذف شود.

این رقابتها در وزن ۵۵- کیلوگرم زنان در حال پیگیری است.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …