چاپ مطلب چاپ مطلب

حضور بانوان در بدنه مدیریتی استان بی شک بسیار تاثیر گذار و مثبت خواهد بود 

همای گیلان، به گزارش روابط عمومی فرمانداری لاهیجان،، مهندس جانبازی در گفتگو با پایگاه خبری لاهیگ ضمن ابراز خرسندی از انتصاب اولین بانوی مدیرکل در حوزه ورزش و جوانان افزود : حضور بانوان در  بدنه مدیریتی استان بی شک بسیار تاثیر گذار و مثبت خواهد بود .

امیر جانبازی با اشاره به انتصاب رئیس ورزش جوانان لاهیجان به معاونت اداره کل ورزش و جوانان ضمن تبریک به اقای صادقی، اذعان داشت : انتصاب ایشان در استان در حالیکه وضعیت شهرستان تعیین تکلیف نشده است، به لحاظ اداری غیراصولی بوده و اخلاقمدارانه نبوده است.
وی در ادامه افزود : با عنایت به اهمیت سیاستگذاری و هدفگذاری در امور جوانان در دولت تدبیر و امید در حال حاضر ورزش و جوانان شهرستان عملا فاقد متولی است و  که این امر حوزه ورزش و جوانان شهرستان را متضرر خواهد کرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان این ناهماهنگی را منجر به کند شدن فعالیت های ورزشی و حوزه جوانان در آینده دانست و بیان داشت : مدیرکل محترم بایستی این مسائل را قبل از بروز مشکلات تدبیر نمایند.

وی در پایان ضمن اشاره به انیکه مردم لاهیجان لایق بهترین ها هستند ، افزود : امید دارم در آینده تصمیمات ایشان با هماهنگی های لازم با شهرستان صورت گیرد .
لازم به ذکر است چند روز گذشته صادقی با حفظ سمت در شهرستان لاهیجان به عنوان معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان معرفی شد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

مدیرکل صمت گیلان:  ثبت نام ارزیابی صادرکنندگان نمونه گیلان در ۴۰ گروه کالایی آغاز شد/ تخفیف ۴۰درصدی جهت حضور در نمایشگاه های خارجی برای صادرکنندگان برتر

مدیرکل صمت گیلان:  ثبت نام ارزیابی صادرکنندگان نمونه گیلان در ۴۰ گروه کالایی آغاز شد/ …