چاپ مطلب چاپ مطلب

حضور میدانی معاون وزیر بهداشت در بیمارستان سانحه‌دیده قائم (عج) رشت

حضور میدانی معاون وزیر بهداشت در بیمارستان سانحه‌دیده قائم (عج) رشت

همای خبر:معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور بررسی و ارزیابی دقیق از جزئیات حادثه آتش سوزی بیمارستان بین المللی قائم رشت، وارد این بیمارستان خصوصی شد.

به گزارش همای خلر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(گیل وب‌دا)؛ دکتر سعید کریمی- معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز با همراهی دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به منظور بررسی و ارزیابی از کم و کیف گستردگی حریق صورت گرفته در بیمارستان خصوصی و بین المللی قائم رشت، در این بیمارستان حضور یافت.

معاون وزیر بهداشت در جریان حضور در محل آتش سوزی بیمارستان خصوصی قائم رشت، با کادر مدیریتی آن گفتگو و در جریان ابعاد حادثه این بیمارستان قرار گرفت.

دکتر کریمی با تقدیر از مدیران میدانی حاضر در محل وقوع آتش‌سوزی و همچنین عوامل امدادی و اورژانس، تعیین تکلیف و انتقال سریع بیماران یمارستان قائم رشت به بیمارستان‌های رشت و حومه را مطلوب ارزیابی کرد.

 

وی با اشاره به خسارت‌های قابل توجه بیمارستان قائم رشت در پی این حریق گسترده، بر ضرورت بررسی دقیق و بهره‌مندی از تجارب این سانحه دردناک به جهت جلوگیری از حوادث مشابه تاکید کرد.

گفتنی است؛ در پی آتش‌سوزی بامداد امروز بیمارستان قائم رشت تاکنون ۸ تن جان خود را ازدست داده‌اند

About مدیر خبر1

Check Also

“بخش سلامت شهرستان املش در مسیر  بازدید رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان املش

“بخش سلامت شهرستان املش در مسیر بازدید رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان …