چاپ مطلب چاپ مطلب

حمایت فرماندار لاهیجان از احداث درمانگاه فرهنگیان

همای گیلان، به گزارش روابط عمومی فرمانداری لاهیجان، جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست مهندس جانبازی سرپرست فرمانداری لاهیجان و با حضور امام جمعه، شهردار و اعضای مربوطه برگزار گردید.

?مهندس جانبازی در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، به اهمیت مطالعه و کتابخوانی پرداخت و افزود: یکی از وظایف مهم ما اینست که مروج کتاب و کتابخوانی باشیم و برنامه ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که این امر بین دانش آموزان و همه مقاطع نهادینه شود.

?رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان گفت: امروزه در دنیای تکنولوژی به سر میبریم تلویزیون ماهواره تلفن و گاها گفت و گوهای نامربوط اینترنتی وقت زیادی را از قشر عظیمی از جامعه میگیرد.

?وی در ادامه افزود: با برنامه ریزی پویا منطقی و مدون تمام سعی را بر این داشته باشیم که با آموزش های درست نگذاریم دانش آموزان ما وقت خودشان را به بطالت بگذراند.

?جانبازی گفت؛ خانواده‌ها در آموزش نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند شرایط اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و … خانواده در امر فرهنگ سازی آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت میباشد.

?وی در پایان افزود: باتوجه به تاکید استاندار محترم، یکی از اولویت های اداره کل آموزش و پرورش درمانگاه فرهنگیان میباشد که فرمانداری لاهیجان برای رفاه حال فرهنگیان عزیز و پیشبرد این پروژه آمادگی کامل خود را اعلام میدارد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

 مشمولان خدمت تیرماه سال ۱۴۰۳ فراخوانده شدند

مشمولان خدمت تیرماه سال ۱۴۰۳ فراخوانده شدند   🔹سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای …