همای گیلان، نساجی مازندران به عنوان تیم دوم به لیگ برتر صعود کرد و این صعود به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به تیم خونه به خونه انجام شد. ظاهرا باشگاه نساجی مازندران یک بازیکن  غیرمجاز در رده سنی امید داشته که این بازیکن در یک مسابقه به میدان رفته است. اگر نتیجه این بازی به دلیل استفاده از آن بازیکن غیرمجاز تغییر کند و مسابقه ۳۳ بر صفر به سود حریف شود در آنصورت سرنوشت صعود کنندگان به لیگ برتر تغییر پیدا می کند.

همچنین تیم فوتبال راه‌آهن تهران که به لیگ دسته دو سقوط کرده  است، در آخرین دیدار خود در لیگ دسته یک برابر نساجی قائمشهر قرار گرفت و با نتیجه ۶ بر صفر شکست خورد. پیروزی نساجی با این نتیجه زمانی اهمیت پیدا می‌کند که خونه‌به‌خونه بابل با امتیاز برابر با نساجی و فقط به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم از صعود به لیگ برتر باز ماند.

حالا خبر می رسد با رسیدگی کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال رای کتبی برای حضور تیم فوتبال خونه به خونه بابل در لیگ برتر انشا شده و طبق قانون نساجی مازندران به لیگ دسته  دوم سقوط خواهد کرد.

لازم به ذکر است تیم فوتبال نساجی به دلیل این تخلف ۲سال حق بازی در شهر قائمشهر را ندارد، سه بازیکن تیم راه آهن و جواد نکونام سرمربی تیم نساجی فعلا از هرگونه فعالیت ورزشی محروم هستند.

منبع: ایسکانیوز

با کانال همای خبر همراه باشید