چاپ مطلب چاپ مطلب

دراگان اسکوکیچ از ملوان جدا شد وبه داماش پیوست

همای گیلان:دراگان اسکوکیچ مربى موفق ملوان بندرانزلى که در حال پایان بردن یک فصل رویایى در بندر است، به تیم داماش گیلان پیوست.axe9654

رضا فیض بخش مدیر برنامه هاى اسکوکیچ  گفت: بعد از اینکه مذاکرات ما با باشگاه ملوان به دلیل عدم توافق در مسایل مالى به بن بست برخورد کرد، ما سعى کردیم تا به طور همزمان با چند باشگاه از جمله نفت تهران و داماش گیلان باب گفتگو را باز نماییم و سرانجام به دلیل نزدیکى دیدگاه هاى آقاى اسکوکیچ با برنامه هاى آتى داماش گیلان، قرارداد اولیه بین دو طرف امضا گردید.

فیض بخش در ارتباط با رقم این توافق گفت: در هیچ کجاى دنیا عرف نیست تا همه ى جزییات مالى یک قرارداد را افشا کنند، من فقط مى توان این را اعلام کنم که بحث مالى اولویت نخست آقاى اسکوکیچ نبوده است.

با این حال گزارشات رسیده از باشگاه داماش گیلان حکایت از آن دارد که رقم قرارداد این تیم با دراگان حدود پانصد هزار دلار، یعنى حدود یک و نیم میلیارد تومان بوده است. اینکه داماشى که خود در گرداب مسایل مالى دست و پا مى زند، چگونه حاضر شده این رقم سنگین را پرداخت نماید بر ما پوشیده است، اما شنیده شده که که قراراست این رقم توسط اسپانسرى که از سال آینده داماش را تحت تملک خود قرار دهد، این هزینه را بپردازد.

از سوى دیگر على نظر محمدى سرمربى کنونى داماش در گفتگویى کوتاه اعلام کرد: همانطور که پیشتر هم گفته بودم، هدف اصلى من و دغدغه من سربلندى داماش است و موفقیت تیم شهرم از هر چیز دیگرى برایم مهمتر است و در صورت علاقه مندى باشگاه به مانند یک سرباز در کنار تیم شهرم خواهم ماند./خزر آنلاین

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …