چاپ مطلب چاپ مطلب

درخواست هافبک استقلال از شفر و قهر چشمی در بین دو نیمه/ هک مصلحتی!

در بین دو نیمه دیدار استقلال و مشکی‌پوشان اتفاقات عجیبی در رختکن این تیم افتاد که به بعد از بازی نیز کشیده شد.
تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته با نتیجه ۴ بر یک مشکی‌پوشان را شکست داد و به یک برد پرگل دیگر رسید اما اتفاقاتی در بین دو نیمه رخ داد که در پشت برد این تیم مقابل نماینده مشهد مخفی ماند.
همای گیلان، به گزارش نامه نیوز، ترکیب عجیب تیم شفر در ابتدای مسابقه باعث شد استقلال آن تیم همیشگی نباشد و به قولی آن صلابت بازی های قبل در این تیم دیده نشود اما در بین دو نیمه اتفاقات عجیبی در رختکن رخ داد.
در بین دو نیمه امید ابراهیمی از شفر درخواست کرد وی را در پست اصلی‌اش بازی بدهد، همین درخواست هافبک استقلال سرمربی آبی ها را وادار به عقب نشینی کرد و ابراهیمی به پست هافبک دفاعی رفت و چشمی که با حضور منتظری و سهرابیان فرصت کرده بود به پست تخصصی برگردد دوباره مجبور شد در خط دفاع بازی کند! 
این صحبت شفر به روزبه چشمی که اتفاقا در این فصل هر چه سرمربی آلمانی گفته انجام داده بر خورد و این بازیکن طبق اخباری که خبرنگار نامه نیوز کسب کرده، قصد داشت رختکن آبی ها را ترک کند اما بازیکنان دیگر مانع از این کار شدند!
در نهایت استقلال نیمه دوم با ترکیبی که با تغییرات رو به رو شد و چشمی در دفاع وسط و منتظری در دفاع راست بازی کرد موفق شد همان تیم همیشگی شود، 
بعد از این اتفاق بلافاصله بعد از پایان بازی روزبه چشمی به عنوان اولین بازیکن ساک خود را برداشت و با عصبانیت از مقابل خبرنگاران حاضر در میکسدزون آزادی عبور کرد و چند دقیقه بعد هم پستی از وی در اینستاگرام منتشر شد که وی در آن نوشته بود«بعضی مواقع باید رفت!» 
چشمی ساعتی بعد از طریق دوستانش در صفحات مجازی عنوان کرد پیج او هک شده و یک ساعت بعد نیز در استوری نوشت مشکل حل شده اما کمتر کسی باور می‌کند که اینستاگرام یک بازیکن فقط برای یک ساعت هک شود!
چشمی در واقع وقتی با تماس های بازیکنان رو به رو و کمی آرام شد اعلام کرد اینستاگرام وی هک شده تا به نوعی قضیه جمع شود.

About عطیه نصرتی

Check Also

با معرفی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان؛ رسول محمدپور سرپرست هیات بوکس استان گیلان شد

با معرفی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان؛ رسول محمدپور سرپرست هیات بوکس استان گیلان شد …