چاپ مطلب چاپ مطلب

دردیدار اعضای شورای شهر رشت با استاندارمطرح شد:شورا و فرمانداری با حفظ احترام و پرهیز از تعرض به یکدیگر به آنچه قانون می گوید تمکین کنید

همای گیلان:دکتر نجفی در این دیدار که فرماندار رشت نیز حضور داشت با اشاره به گزارش رئیس شورای اسلامی شهر رشت از اجرای پروژه های عمرانی این شهر گفت : وضعیتی که امروز از شورا به دلایل مختلف در اذهان مردم ایجاد شده است متفاوت با این کارنامه ای است که ارائه شده است .

وی با بیان اینکه فرصت خدمتگزاری برای همه ی ما محدود است افزود : همه تشویق ها و تکفیرها گذرا است از اینرو از این فرصت خدمتگزاری به مردم به بهترین شکل استفاده کنید .

استاندار گیلان بابیان اینکه رشت پیشانی گیلان است گفت  :  همه نگران وضعیت شهرند و همه ما در حل معضلات این شهر دغدغه مشترک داریم و باید با این دغدغه مشترک به مردم خدمت کنیم .

 

 

 

دکتر نجفی با توجه به طرح مباحث از سوی اعضای شورای شهر رشت در خصوص انتخاب شهردار در این شهر افزود :  طرفین شورا و فرمانداری با حفظ احترام و پرهیز از تعرض به یکدیگر به آنچه قانون می گوید تمکین کنید تا هرچه سریع تر رشت از بلاتکلیفی خارج شود.

استاندار با بیان اینکه فرد خاصی مدنظر وی نیست و براساس قانون به استقلال شورا احترام میگذارد گفت :تلاش کنید هر فردی که در نهایت بر اساس قوانین به عنوان شهردار انتخاب شود از وی حمایت شود تا فضای کاری برای خدمت کردن داشته باشد.

دکتر نجفی همچنین بر لزوم زیباسازی شهر رشت تاکید کرد و افزود :اجرای طرح های مدیریت پسماند ،تسریع در پروژهای عمرانی و جمع اوری آبهای سطحی ضروری است.

 

 

 

وی با بیان اینکه از اجرای این طرح ها حمایت میکند افزود :برای ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهر رود نیاز به سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

استاندار با بیان اینکه در توسعه فضای سبز وحل مشکلات منابع طبیعی کمک کار شورا وشهرداری است گفت :جلسات کاری برای مسائل شهری رشت ادامه خواهد یافت.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیتهای عمرانی این شهر از جمله ساخت زیرگذر رشتیان ،کنارگذر تختی ،جمع آوری آبهای سطحی وآسفالت معابر از حمایتهای استاندار برای اجرای این طرح ها تشکر کرد.

صابر با بیان اینکه شهرداری با کمبود اعتبارات عمرانی مواجه است افزود :در بودجه سال اینده در جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی توجه وی‍ژه ای داریم که برای تحقق آن نیازمند حمایت هستیم .

 

 

 

/پایگاه اطلاع رسانی استانداری

 


 

About سردبیر ارشد

Check Also

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی روز سه شنبه طی مراسمی در اتاق بازرگانی گیلان تجلیل شدند

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی …