چاپ مطلب چاپ مطلب

درگذشت بازیکن خارجی سابق استقلال در حادثه تصادف

 

ساموئل مدافع ترینداد و توباگویی پیشین استقلال که سابقه حضور در آستون ویلا را در کارنامه خود داشت، در یک تصادف رانندگی کشته شد.

همای گیلان، ساموئل بعد از ۴ فصل موفق در بولتون در دوران حضور پرویز مظلومی به استقلال پیوست تا آغاز لیگ چهاردهم در جمع آبی پوشان حضور داشت و سپس به تیم فوتبال پیکان پیوست و در پایان لیگ چهاردهم از فوتبال ایران رفت.
این بازیکن در تیم های مطرح دیگری مانند کاردیف و آستون ویلا به میدان رفته بود و حالا در حوالی ۳۸ سالگی در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داد.
جی لوید ساموئل سه شنبه و بعد از آنکه فرزندان خود را به مدرسه رساند، در جریان یک تصادف و برخورد با کامیون در نزدیکی واریگریتو درگذشت.
اگرچه پلیس و اتش نشانی خیلی زود به صحنه رسیدند اما یک شاهد عینی از آتش گرفتن خودروی جی لوید ساموئل و تلاش او برای شکستن شیشه و خارج شدن از ماشین خبر داده اما متاسفانه این تلاش ها به نتیجه ای نرسیده و جی لوید ساموئل درگذشته است.
جی لوید ساموئل، در تمامی رده های پایه تیم ملی انگلیس از جمله زیر ۱۸ سال، زیر ۲۰ سال و زیر ۲۱ سال به میدان رفته و سابقه سالها بازی کردن در لیگ برتر را در کارنامه داشت. در سال ۲۰۰۷ راهی بولتون شد و تبدیل به یکی از بازیکنان مهم تیم سام آلاردایس گردید.
این بازیکن در آخرین پست اینستاگرامی خود پیش از مرگ، از هواداران استقلال تشکر کرده بود.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …