چاپ مطلب چاپ مطلب

درگیری در سطح مالکیت باشگاه سپیدرود ادامه دارد/ خداداد عزیزی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت شد

همای گیلان، با وجود اینکه بحث مالکیت باشگاه سپیدرود وارد مرحله جدیدی شده، از سوی محمد نوین که خود را مالک سپیدرود می داند، خداداد عزیزی به عنوان سرمربی جدید تیم سپیدرود رشت معرفی شد.

به گزارش ایرنا سرپرست باشگاه سپیدرود رشت اظهار داشت: مالک این باشگاه عصر امروز در تهران با خداداد عزیزی به توافق رسید و این مربی هدایت تیم سپیدرود رشت را برعهده گرفت.

افشین ناظمی افزود:با توجه به قرارداد منعقد شده ، خداداد عزیزی سرمربی رسمی تیم فوتبال سپیدرود رشت است و مراسم معارفه وی نیز ظهر دوشنبه در رشت انجام خواهد شد.
وی در مورد ادعای جواد تن زاده مالک قبلی که مالکیت باشگاه دوباره به وی برگردانده شده ، بیان کرد: بحث و اختلاف مالکیت مربوط به ما نمی شود و مسئولان هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان باید در این مورد اظهار نظر و تصمیم گیری کند.
وی ادامه داد: بهر حال محمد نوین که به تازگی مالکیت باشگاه سپیدرود رشت را دراختیار گرفته، خداداد عزیزی را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کرد و پس از معرفی وی ، تمرینات سپیدرود رشت نیز زیر نظراین مربی آغاز می شود.
جواد تن زاده مالک سابق باشگاه سپیدرود رشت در مصاحبه با خبرنگار ایرنا عنوان کرده بود که مالکیت باشگاه طبق حکم دادگاه به وی برگردانده شده و تمامی قراردادهای منعقده شده در این مدت نیز، باطل و فاقد رسمیت است .
وی همچنین عنوان کرد: نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال سیدرود رشت است و به زودی با برپایی یک اردوی خارج از استان، تمرینات تیم فوتبال سپیدرود زیر نظر این مربی آغاز می شود.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

معرفی سرپرست جدید بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان

*معرفی سرپرست جدید بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان* در این جلسه باتقدیر از زحمات مهندس …