چاپ مطلب چاپ مطلب

در دیدار نوروزی در دفتر شهردار لاهیجان؛ فرماندار لاهیجان از عملکرد مدیریت شهری در نوروز امسال قدردانی کرد + تصاویر

فرماندار لاهیجان از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان در میزبانی مطلوب از مسافران قدردانی کرد.

همای گیلان، به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری لاهیجان، امیر جانبازی در دیدار نوروزی با شهردار و اعضای شورای شهر که در دفتر شهردار لاهیجان برگزار شد گفت: وظیفه‌دارم از زحمات مدیریت شهری در فراهم کردن شرایط مطلوب برای میزبانی از مسافران قدردانی کنم.

وی اضافه کرد: زحمات زیادی توسط شهرداری در این ایام کشیده شده که قابل‌تقدیر ویژه می‌باشد و در جلسه شورای اداری نیز قدردانی خود را اعلام خواهم کرد.

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان نیز با قدردانی از حمایت‌های اعضای شورای شهر، گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی شهرداری و فراهم نمودن تمهیدات لازم برای میزبانی از مسافران ارائه کرد.

وی گفت: امسال با اجرای پروژه‌های عمرانی و تفریحی و توجه ویژه به پسماند شهری و اجرای طرح‌های گردشگری با پشتیبانی اعضای شورای شهر برای توسعه شهر لاهیجان تلاش خواهیم کرد.

رئیس و اعضای شورای شهر نیز در این دیدار از حمایت‌های فرماندار و تلاش‌های شهردار و حمایت‌های دکتر سالاری استاندار گیلان برای اجرای برنامه‌های توسعه شهری لاهیجان قدردانی کردند.

لازم به ذکر است؛ فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان، فرمانده انتظامی شهرستان و معاون سیاسی فرماندار لاهیجان نیز در این دیدار نوروزی حضور داشتند.

About عطیه نصرتی

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …