چاپ مطلب چاپ مطلب

در رشت اتفاق افتاد زنی که با همدستش ، همسرش را به آتش کشید.

 

مدتی پیش کشف جسد سوخته‌ای در کنار یک دستگاه موتورسیکلت و تکه طناب سوخته‌ای در مناطق جنگلی یکی از بخش‌های شهرستان رشت در ۲۳ آذر سال جاری به پلیس آگاهی گزارش شد.

untitled

بررسی‌های کارآگاهان نشان می‌داد که متوفی بعد از ضربه یک جسم سخت به سر به قتل رسیده و پس از حمل به این منطقه به آتش کشیده شده است.

کارآگاهان آگاهی در تحقیقات پلیسی و بررسی موتورسیکلت کشف شده پی به هویت مقتول برده و با دریافت مجوز قضایی ضمن ورود به منزل مقتول، در بررسی‌های اولیه متوجه شستشوی نابه‌هنگام لوازم منزل مانند فرش، روفرشی، پتو و… با توجه به وضعیت نامساعد جوی شدند.

کارآگاهان آگاهی در بررسی‌های خود تکه دیگری از طناب کشف شده در صحنه جرم را در منزل مقتول کشف کردند و با توجه به اظهارات ضد و نقیض همسر مقتول درباره شستشوی نا به هنگام لوازم منزل به وی مشکوک شدند و او را دستگیر کردند.

همسر ۲۱ ساله مقتول که درصدد گمراه کردن سیر تحقیقات پلیس برآمده بود با ارائه شواهد و مدارک پلیس لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی با یک میله آهنی و حمل آن با همدستی فردی ۲۳ ساله و به آتش کشیدن آن در جنگل اعتراف کرد.

همدست متهمه نیز در عملیاتی غافلگیرانه توسط کارآگاهان آگاهی دستگیر و پس از اعتراف به بزه انتسابی متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

About

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …